4 Your Eyez Only od J. Coleho

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Titulná skladba z 4 Only Your Eyez slúži ako odkaz novonarodenému chlapcovi J. Coleho a Nine, dcére zosnulého priateľa z detstva, ktorého rapper nazýva James McMillian, Jr.

  Ale otec mal raz sny, raz sa mi leskli oči
  Nevinnosť zmizla vo veku osem rokov
  Moje popy vystrelili - súvisiace s drogami - závislé od matky
  Babka ma teda vychovávala v projektoch, kde viseli šibači


 • Podľa 4 Only Your Eyez skladba „Zmeniť“, James McMillan Jr bol priateľom J. Coleho z detstva, ktorý sa dostal do ulíc a bol zabitý vo veku 22 rokov. V prvých troch veršoch tejto piesne rapuje z pohľadu svojho priateľa na Ninu, ktorá tak opisuje jeho život. vždy môže mať obraz svojho otca. Verše slúžia aj ako odkaz pre Coleovu novonarodenú dcéru a vyjadrujú jeho obavy zo spôsobov tohto sveta. Posledný verš je z pohľadu Colea, ktorý hovorí s Ninou priamo o svojom neskorom otcovi.

  Povedal to zdroj Dreamville Génius príbeh je o skutočnom neskorom priateľovi Coleovi, ale kvôli súkromiu bolo jeho meno zmenené na James McMillan Jr.


 • Cole v celej piesni opakuje frázu „pre vaše oči“ a zdôrazňuje, že je to odkaz pre dcéru jeho priateľa a jeho malého chlapca. Názov tiež pripomína album hrdinu rappera Severnej Karolíny Tupaca Shakura z roku 1996 Všetky oči na mňa . Cole sa pri niekoľkých príležitostiach odvolával na svoju idolizáciu neskorej legendy do tej miery, že ho porovnával s Ježišom Narodený hriešnik 's' Let Nas Down. '


 • Po vydaní 4 Only Your Eyez , špekulovalo sa, že celý album je spojený s Coleovým neskorým priateľom a počas celého záznamu hovorí Nine príbeh svojho otca. Komplexné spýtal sa Dreamville v domácom producentovi Elite na teóriu. On odpovedal:

  „Videli sme to a ten, kto to urobil, to celkom dobre analyzoval. Je to celkom blízko tomu, čo Cole zamýšľal. Na tomto albume hovorí aj z inej perspektívy, a práve to chcel objasniť. Sú chvíle, keď je to súbežné a hovorí zo svojej vlastnej perspektívy. „Susedia“ sú na chvíľu krokom von, ale stále je to komentár k celkovej téme. Ale album je do značnej miery z pohľadu, ktorý nie je J. Cole. '
 • Autorom obalu albumu je fotograf Anthony Supreme. Fotograf cestoval so zakladateľom Dreamvillu dva týždne a dokumentoval Coleove písania a spontánne výlety. Má odlišný výklad, pokiaľ ide o album, hovorí Génius to je:

  'Cole hovorí s mládežou - to je len pre tvoje oči - pre čiernu mládež a to, ako sme všetci v určitom okamihu deti a skutočne nevieme nič o realite, v ktorej žijeme.'


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: