44 Viac od Logic

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Pokračovanie piesne Logic '44 Bars' z jeho mixtapu z roku 2016 Bobby Tarantino , táto lyricky explicitná skladba obsahuje iba jeden verš vyrobený z presne 44 taktov. Častý spolupracovník 6ix dodával úder rýchlym ohňom pre obe skladby.


 • Logika hovorí o rôznych problémoch, ako aj chváli sa svojou aktuálnou pozíciou v rapovej hre.

  Hovorte si čo chcete, nie sme rovnakí
  Krok na mieste, teraz už vedia meno
  Prvý týždeň som predal viac albumov ako Harry Styles a Katy Perry
  Ak to nie je znakom doby, potom neviem, čo je, človeče, toto je strašidelné


  Logická slovná hračka odkazuje na debutový sólový singel „Sign of the Times“ Harryho Stylesa a jeho chvástanie je podložené faktami. Album rappera 2017 Všetci sa počas otváracieho týždňa predalo 196 000 kópií. Táto suma prevýšila debutové figúrky eponymného albumu Harryho Stylesa vydaného o sedem dní neskôr (193 000) a albumu Katy Perry. Svedok , ktorý bol nasledujúci mesiac vynechaný (162 000).


 • „44 ďalších“ si počas svojej výroby požičalo viacero prvkov z rytmu albumu „Zoom“, skladby z albumu s názvom Future z roku 2017. V piesni je tiež ukážka frázy „Turn me up!“ ktorý je prevzatý z hip hopového kolektívu „Fantastic Freaks“, strih „Fantastic Freaks at the Dixie“ na soundtracku k hip-hopovému filmu z roku 1983 Divoký štýl . Kanye West použil rovnakú vzorku na svojom Pablov život naladiť „vlny“.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: