Addiction to You od Aviciiho (s Audrou Mae)

Zistite Svoj Počet Anjela

  • 23-ročný Avicii napísal túto pieseň so 71-ročným skladateľom Macom Davisom, ktorý je členom Siene slávy skladateľov vďaka svojim skladbám Elvisa Presleyho, medzi ktoré patrí napríklad V Gete 'a' Trochu menej konverzácie . ' Davis skladbe prepožičal nadčasový príbeh, pričom svoju bezpodmienečnú lásku k dievčaťu prirovnal k drogovej závislosti. Je to príbeh, ktorý prešiel mnohými hitmi, vrátane klasiky z 80. rokov od Roberta Palmera a Huey Lewis & the News.

    Davis povedal, že túto pieseň napísal tak, ako vždy: hodiny sedel s gitarou na kolenách. Povedal v Valiaci sa kameň že Avicii je ako „šialený vedec s počítačom a zameraním“ a dodáva: „Možno som starý prd, ale milujem EDM.“


  • Audra Mae je vokalistkou tejto skladby - možno ju počuť aj v inom zostrihu z albumu „Long Road to Hell“. Mae je speváčka/skladateľka z Oklahomy, ktorá účinkovala aj vo filme „Včelárova dcéra“ od skupiny The All-American Rejects.


  • V hudobnom videoklipe piesne s témou Bonnie a Clyde sú švédske herečky Hedda Stiernstedt a Madeleine Martin ako dve nešťastné milenky, ktoré sa púšťajú do divokého cezhraničného zločinu. Klip bol natočený v decembri 2013 v priebehu šiestich dní.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: