Rufus a Chaka Khan nie sú nikto

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Toto bol posledný singel skupiny pred odchodom speváčky Chaka Khan (rodená Yvette Stevens) do sólovej kariéry. Na tejto trati spieva o mužovi, vďaka ktorému sa cíti tak dobre, že sa nikto iný nemôže priblížiť.


 • To chcel producent Michael Quincy Jones Thriller album a takmer ho získali. Pieseň napísal klávesák skupiny Rufus David Wolinski. Skupine sa to nepáčilo, ale aj tak to nahrali. Vyšlo ako singel, keď sa Wolinski pohrozil, že ho stiahne z albumu a dá ho Jacksonovi a Jonesovi.
  Brad Wind - Miami, FL, pre všetkých vyššie uvedených


 • Na začiatku kariéry skupiny sa Roger Linn takmer pridal k Rufusovi ako koncertný gitarista. Neskôr sa pieseň „Ain't Nobody“ stala jednou z prvých piesní, ktoré boli kedy napísané v súlade s jeho vynálezom-LM-1 Drum, prvé programovateľné bicie zariadenie na svete so samplovaným zvukom. V tomto prípade bol stroj použitý na vytvorenie slučky klávesnice. John Robinson hral na živé bubny a preplňoval výplne.

  Čo sa týka toho, prečo sa Linn nepripojil k Rufusovi, vysvetlil: „Do Rufusovej slávy som sa zúčastnil konkurzu na turné po gitaristovi a bol som prijatý. Ich ponuku som však odmietol, pretože neplatili dosť. Nikdy sa ma nepýtali na spev. '


 • V roku 1989 dosiahla remixovaná verzia Frankieho Knucklesa v Británii číslo 6.
 • V roku 1997 sa rapper LL Cool J dostal na prvé miesto britskej hitparády (#46 v USA) so svojou interpoláciou. Po uvedení vo filme sa stal hitom Beavis a Butthead robia Ameriku .


 • V roku 2003 sa britská popová skupina Liberty X dostala na 3. miesto v Británii s piesňou „Be Nobody“, zlúčením textov piesne „Ain't Nobody“ a hudby z piesne „Being Boiled“ od Human League.
 • 12 -ročná britská speváčka Jasmine Thompson nahrala coververziu v roku 2013 potom, čo ju objavili spievať na YouTube. Jej verzia bola uvedená v televíznej reklame pre Sainsbury's a zaradila sa do Top 40 britskej hitparády.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: