All The Small Things od blink-182

 • Gitarista Tom DeLonge to napísal pre svoju priateľku potom, čo sa sťažovala, že vždy píše piesne o iných dievčatách. Bál sa, že to nebude dobré, a tak jej stále opakoval, že je to hrozné. Nakoniec to bolo hitom a bola s tým veľmi spokojná.
  Colin - Colbert, WA
 • Podľa DeLonge sú texty pravdivé. Jeho priateľka mu po dlhej noci v štúdiu naozaj nechala ruže pri schodisku.
 • Skupina to predviedla pri udeľovaní cien MTV Video Music Awards 1999 a 2000. Na predstavení v roku 2000, kde to vyhralo za najlepšie skupinové video, sa ku skupine pridala skupina „malých ľudí“. Mnohí z nich tancovali na pódiu a niektorí sa švihli z drôtov, zatiaľ čo nad hlavami explodovala pyrotechnika.
 • Basový hráč Blink-182 Mark Hoppus sa pri natáčaní tohto videa stretol so Skye Everly, ženou, ktorá sa stane jeho manželkou.
 • Táto pieseň bola použitá v Simpsonovci epizóda, keď sa Bart rozišiel s Homerom a presťahoval sa do radu pod skate/párty miestnosť Tonyho Hawka.
  Britt - Tville, Austrália
 • V roku 2010 írske popové duo Jedward nahralo na svoj album vlastnú verziu piesne Planéta Jedward . Ich verzia sa v írskej dvojhre dostala na 21. miesto. Povedal Hoppus Spinner UK že bol šťastný za prvého X-faktor finalisti, ktorí budú trať pokrývať. Hoppus povedal: „Počul som obálku. Je to zábavné, pretože zrazu na internetových fórach a moji ľudia na Twitteri začali hovoriť o tejto kapele pokrývajúcej pieseň „All the Small Things“ - bolo to všetko od „Konečne dobrá skupina hrá túto pieseň“ až po „Ako ste sa niekedy nechali, kapela pokrýva vašu pieseň? ' Myslím si, že kapely môžu pokryť akékoľvek piesne - nikdy sme im na to nedali povolenie, ale nemyslím si, že by sme to potrebovali. Myslím si, že každá kapela dokáže pokryť pieseň kohokoľvek iného. ' (Ak nepoznáte Jedward, môžete ich tu vidieť v akcii. A Hoppus má pravdu, každý môže pokryť akúkoľvek skladbu, pokiaľ zaplatí mechanický licenčný poplatok.)
 • Tom DeLonge sa priznal NME v roku 2014, že už nemôže počúvať túto pieseň. 'Prišlo to v rádiu na druhý deň,' povedal, 'a ja som bol rád:' Znie to, ako keby som bol kráľ 11. '

  „Stále sa to hrá všade, ale neviem prečo,“ dodal DeLonge. „Blink má niekoľko skutočne skvelých piesní, o ktorých si myslím, že majú nohy, kde môžu stáť dlho. Ale to nie je jeden z nich a mňa to prenasleduje! '


Zaujímavé Články