Anjel od Sarah McLachlan

Zistite Svoj Počet Anjela

 • McLachlan to napísal o zápasoch drogovo závislých so svetom. „Anjel“ symbolizuje drogy, ktorým závislý opakovane podlieha.
  Cesmína - Pensacola, FL


 • Ako vysvetlil McLachlan na VH1 Rozprávači príbehov , táto pieseň je o cestovnom klávesákovi Smashing Pumpkins Jonathanovi Melvoinovi, ktorý sa predávkoval heroínom a zomrel v roku 1996. McLachlan ho nepoznal a sama nikdy nebola ťažkou užívateľkou drog, ale keď čítala o jeho smrti v r. Valiaci sa kameň Cítila spojenie, pretože práve odišla z dvoch rokov na cestu, kde „nie je nič konštantné, ale všetko sa stáva rovnakým“.


 • Na tom istom Rozprávači príbehov show, McLachlan povedal, že napísanie tejto piesne trvalo len niekoľko hodín, pričom uviedol, že je to „veľmi ľahká práca“.
  Stacy - Sunbury, Austrália, nad 2


 • Na túto pieseň sa jej fanúšikovia McLachlana pýtajú najviac a zdá sa, že sa týka aj tej, ktorej sa mnohé týkajú. 'Mám k tomu rovnakú skutočnú, viscerálnu väzbu ako oni,' povedala Pozorovateľka Charlotte . „Bola to pre mňa jedna z tých krásnych piesní, ktoré vyšli rýchlo a ľahko. Cítil som sa viac ako potrubie. Nebola k tomu všetka tá krv, pot a slzy. Jednoducho sa to stalo. Sú to blažené chvíle, ktoré sa mi ako skladateľovi hudby stávajú len zriedka. '
 • Toto bolo použité vo filme z roku 1998 Mesto anjelov počas kľúčovej scény. McLachlan uviedla, že to bolo najlepšie využitie ktorejkoľvek z jej piesní v televíznom seriáli alebo filme.
  Jamie - Alameda, CA


 • Pieseň si získala trvalú popularitu a bola použitá mnohými rôznymi spôsobmi, pričom niektoré použitia (napríklad v detskom pamätníku) nesprávne interpretovali text. McLachan počas Reddit AMA povedala, že jej nevadí, že sa používa tak rôznymi spôsobmi. 'Myslím si, že akonáhle interpret uvedie pieseň, stane sa otvorenou interpretácii a zámerne v piesňach ponechám určité množstvo nejasností, aby ľudia mohli piesne priradiť sebe a svojim príbehom,' povedala.

  'A to je pre mňa, je veľkým uznaním pre umelca, že viem, že niečo, čo som vytvoril, sa objavilo vo svete a pomohlo ľuďom takýmto hlbokým spôsobom liečiť alebo cítiť niečo.'
 • Toto je pieseň všetkých soundtrackov, ktoré sú všadeprítomné Reklamy ASPCA (Americká spoločnosť pre prevenciu týrania zvierat) ktoré fungujú od roku 2007. Tieto škvrny vážne spomaľujú situáciu a ukazujú vystrašené a týrané zvieratá spomalene popretkávané správami ako „trpia sami a vystrašení“. Často sa objavujú neskoro v noci, keď televízne stanice darujú nepredaný reklamný čas na charitu, aby ste si mohli užiť malý film v ranných hodinách, keď sa zrazu pozeráte na mačiatko v klietke, ktoré zrejme plače o pomoc. Mnohí menia kanál.

  Táto škvrna nespavosti, tieto miesta sa napriek tomu ukázali ako neuveriteľne účinné a priniesli dary vo výške viac ako 30 miliónov dolárov. Tiež nerozlučne spájali McLachlana, ktorý sa objavuje na niektorých miestach, so týranými psami a mačkami.

  Keď robila reklamu, nemyslela si, že to bude veľmi veľký problém; jednoducho darovala niekoľko hodín svojho času a používania svojej piesne. A hoci podporuje vec, nie je pre ňu taká zanietená, ako sa mnohí domnievajú. „Milujem zvieratá rovnako ako ďalšiu osobu, ale ak by som sa k niečomu skutočne chcela viazať, boli by to deti a vzdelávanie,“ povedala pre Pozorovateľka Charlotte v roku 2015. Tiež priznáva, že nemôže sledovať spoty.
 • Bola to veľmi dôležitá pieseň pre rapera Run-DMC DMC, ktorý ju počúval znova a znova, keď bojoval so závislosťou a depresiou. 'Nemohlo ma to zbaviť rán, ale' Angel 'bol ako záchranca života, ktorý mi hodili počas búrky,' napísal vo svojich spomienkach na rok 2016. Desať spôsobov, ako nespáchať samovraždu . 'Nevytiahlo ma to z vody, ale pomohlo mi to udržať sa nad vodou, kým neprišla ďalšia pomoc.'

  V roku 2006 McLachlan naspieval háčik k piesni DMC „Just Like Me“.
 • Tento soundtrack k nezabudnuteľnej scéne špionážnej série Prezývka v epizóde sezóny 1 „Zlomené srdce“. Hrá sa to vtedy, keď sa Sydney (Jennifer Garner) stretne so svojim psovodom CIA (Michael Vartan) po tom, čo sa postavil jej otcovi na rande. Keď sa rozpadla kvôli narušenému vzťahu s otcom a namáhavému tlaku práce dvojitého agenta, odhodí pípajúci pager do oceánu.

  Bol tiež použitý v týchto televíznych reláciách:

  Rozdelenie sa spolu („Melancholicky“ - 2019)
  OA („Neviditeľné ja“ - 2016)
  Nové dievča („Oregon“ - 2015)
  Waterloo Road („Šťastne až do smrti“ - 2013)
  Studený prípad („Dolár, sen“ - 2007)
  Tru Calling („Zatvorenie“ - 2004)
  Dawson's Creek („... Musí sa to skončiť“ - 2003)
  Uchádzač ('Wake Up' - 1999)
  Skoré vydanie („Osud“ - 1999)
 • Toto bolo uvedené vo filme 2019 Film Angry Birds 2 .

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: