Krásna trauma od Pink

 • Titulná skladba siedmeho štúdiového albumu Pink, speváčka piesne napísala s Jackom Antonoffom, pieseň produkoval aj druhý menovaný.

  Jack Antonoff je známy predovšetkým ako frontman skupiny Bleachers a hlavný gitarista skupiny pop-rockovej skupiny Fun. Medzi jeho predchádzajúce počiny patrí spolupráca s Taylor Swift ('Out Of The Woods' ' Nechcem žiť navždy '), ako aj na spoluautorstve a produkcii Lorde's Melodrama album.
 • Ružoví chrapúni počas piesne o tom, ako môže osobná trauma spôsobiť problémy vo vzťahoch. Ona tweetovala:

  „Pieseň som napísal s veľmi úžasným človekom @jackantonoff a pomenoval som po nej album (pretože) život je traumatizujúci. Ale je to tiež neuveriteľne krásne. Existuje veľa krásnych duší a krás. Užite si to.'
 • Pink porovnáva lásku k drogám podobným spôsobom ako v hite „Just Like A Pill“ z roku 2002.

  Pilulka, ktorú stále užívam
  Nočná mora, ktorú prebúdzam
  Nie je nič, nič, nič, iba ty
  Moje dokonalé skalné dno
  Moja krásna trauma
  Moja láska, moja láska, moja droga, oh


  Zdá sa, že Pink nemôže prestať spievať o nebezpečne návykovom vzťahu.
 • Pink zaspievala pieseň v gravitačnom predstavení 19. novembra 2017 na udeľovaní cien American Music Awards. Melódiu doručila zavesená na vysokom drôte pri chôdzi po boku hotela JW Marriott v Los Angeles. Pink sprevádzalo niekoľko členov skupiny Bandaloop, ktorí sa špecializujú na takéto vysoko lietajúce výkony.

  Boli to Pinkovi choreografi, RJ Durrell a Nick Florez, ktorí prišli s týmto nápadom po tom, ako narazili na skupinu na sociálnych sieťach. 'Našli sme spoločnosť s názvom Bandaloop, sú to leteckí tanečníci a toto robia, tancujú vo vysokých výškach po celom svete,' povedal Durrell pre americkú raňajkovú šou. Dobré ráno Amerika . 'Našli sme ich na Instagrame, poslali sme ich Pink a povedali:' Musíme to urobiť 'a ona povedala:' Áno, robíme! '
 • V hudobnom videu inšpirovanom 50. rokmi je Pink a jej manželom herec Channing Tatum. Ako Fred a Ginger Hartovci žijú zdanlivo pozemský život, ale pod povrchom sa skrýva temná realita. Ginger je sexuálne frustrovaná žena v domácnosti, ktorá sa zúfalo snaží dostať iskru do svojho manželstva akýmikoľvek potrebnými prostriedkami, od martini po otroctvo. V jednom momente je nadšená, že objaví Freda, ako sa skrýva v skrini v jedných šatách a experimentuje so scenárom výmeny šatníka.

  Pink už mala vzťah s hercom, ktorého vtedajšia manželka Jenna Dewan-Tatum bola jednou z jej bývalých záložných tanečníc. O réžiu a choreografiu klipu sa postarali RJ Durrell a Nick Florez.
 • Pink to spievala ďalej V sobotu večer naživo 14. októbra 2017.
 • Toto bolo použité v animovanom filme 2019 Škaredé bábiky .
 • Krásna trauma bol nominovaný na najlepší popový vokálny album na udeľovaní cien Grammy v roku 2019, ale prehral s albumom Ariany Grande Sladidlo .
 • Kým pustila Krásna trauma v roku 2017 Pink nevydala album pod svojim vlastným menom už päť rokov, posledný bol v roku 2012 Pravda o láske . V roku 2014 vydala spoločný album rose ave. s kanadským spevákom a skladateľom Dallasom Greenom ako Ty+ja, než sa pustíte do prestávky, aby ste sa mohli zamerať na svoju rodinu; v roku 2016 sa jej narodilo druhé dieťa Jameson.


Zaujímavé Články