Best Of You od Foo Fighters

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň je o dosiahnutí vášho potenciálu. Každý má tajomstvá, ktoré si o sebe uchováva vo svojej hlave, a len zriedka sa s nimi stretávame. Je to sebareflexívna pieseň: „Dostane niekto to najlepšie, najlepšie a najlepšie z teba“ by sa dalo interpretovať tak, že si položíte otázku, na ktorú nechcete vlastne myslieť.
  Marc - Sullivan, MO


 • Slovo „najlepšie“ je v tejto piesni povedané 40 -krát.
  Bert - Pueblo, NM


 • Video režíroval Mark Pellington, ktorý dostal nový význam, keď v roku 2004 zomrela jeho manželka. Pellington, ktorý video aj režíroval pre film Pearl Jam Jeremy “, prevzal vládu tento, pretože skupina bola šťastná, že ho nechal pracovať so svojou mágiou. „Dave Grohl dôveroval emóciám a inštinktu, ktoré sú za tým,“ povedal pre Songfacts.

  Video kombinuje vzrušujúce obrázky (vlny, zamilovaní ľudia) s vášnivým vystúpením kapely.
  Alex - Madrid, Španielsko


 • Prince to predviedol v polčasovej šou Super Bowl 2007. Foo Fighters, ktorí nahrali cover od Princovho 'Darling Nikki', netušili, že bude pieseň hrať, ale boli nadšení. Dave Grohl povedal: „Keďže som bol po celý život veľkým princovým fanúšikom, polichotilo ma to. Aká česť byť krytý jedným z vašich hrdinov. '
 • Grohl to napísal, keď podporoval kandidáta Demokratickej strany Johna Kerryho na prezidentskú kampaň v roku 2004.


 • Povedal Grohl Mojo časopis, že pôvodné demo tohto diela nehodnotil a musel ho presvedčiť jeho manažér John Silva, aby pieseň zaradil na album.
 • Toto bola jedna z piatich piesní, ktoré Foo Fighters zahrali na koncerte Live Earth na štadióne Wembley v Londýne 7. júla 2007. Koncert bol prínosom na podporu úsilia v boji proti zmene klímy. Foo Fighters na príkaz svojho manažéra „byť lepší ako Metallica“ priniesol vzrušujúci set, ktorý obnovil záujem o túto pieseň. Nasledujúci týždeň bola pieseň stiahnutá toľkokrát, že sa opäť dostala na britské hitparády na 38. mieste.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: