Rozchod s priateľkou, nudí ma Ariana Grande

  • Tento pomalý a slinkový džem zistí, že Ariana Grande je vampická nálada, keď sa zamiluje do muža, ktorý už má vzťah. Hovorí mu, že ak sa rozíde so svojou priateľkou, je celá jeho.
  • Ariátori špekulovali, že Grande oslovuje jedného zo svojich známych ex, možno Big Sean alebo Pete Davidson. Na moste však Grande tvrdí, že sa „nikdy ani nikdy nestretla“ s mužom, do ktorého sa zamilovala.
  • Grande napísala ódy na chtíč s Maxom Martinom, Iľjom Salmanzadehom a Savanom Kotechom. Rovnaké kvarteto je spoluautorom piesní „No Tears Left to Cry“ a „God Is A Woman“, dvoch singlov vydaných spoločnosťou Sladidlo .

    Martin a Ilya boli tiež zodpovední za lesklú produkciu piesne v tejto pasci.
  • Na moste Grande interpoluje skladbu NSYNC z roku 1999 „It Makes Me Ill“. Požičiava si melódiu originálu chlapčenskej skupiny a dolaďuje niektoré jej texty.
  • Videoklip k piesni režírovala Grandeho častá spolupracovníčka Hannah Lux Davis a predstavuje milostný trojuholník zahŕňajúci Grandeho, Riverdaleho Charlesa Meltona a jeho priateľku v podaní modelky Ariel Yasmine. Klip sa hrá na skutočnosť, že Ariel sa nápadne podobá na speváčku, a sleduje Grande v jej pokusoch vraziť klin medzi pár. Skončí však so svojim dvojitým párom.

Zaujímavé Články