Bullet In The Head od Rage Against the Machine

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň je o tom, ako televízia a médiá vymývajú ľuďom mozgy. Spevák RATM Zach de la Rocha na úvodnom vystúpení povedal: „Toto je pieseň, ktorú som napísal o prikrývke médií, ktorá bola hodená nad naše hlavy a nemôže nám umožniť konať v takýchto situáciách, pretože nemám na to informácie. Táto pieseň je o tom, ako byť jednotlivcom, o hľadaní a nachádzaní nových informácií a využívaní svojej sily ako jednotlivca na útoky na systémy ako Amerika, ktoré pokračujú v okrádaní, znásilňovaní a vraždení ľudí v mene slobody.“ >> Kredit na návrh :
    Kyle - Seattle, WA


  • Kapela to nahrala predtým, ako to vôbec hrala naživo. >> Kredit na návrh :
    Nick - Paramus, NJ
  • Posolstvo tejto piesne: Neprijímaj slepo svoj gang, svoje náboženstvo alebo dokonca svoj národ. Ľudia, ktorí si spokojne kráčajú životom a prijímajú všetko, čo sa im kladie, môžu mať guľky v hlave. Televízia je zbraň používaná na upokojenie tých, ktorí ju sledujú, do živých mŕtvych. Kým ľudia neprevezmú kontrolu nad svojimi životmi, sú bezduchými súčasťami celého stroja. >> Kredit na návrh :
    Tim - Pittsburgh, PA


  • Táto pieseň bola napísaná ako reakcia na prvú vojnu v Iraku v roku 1991, ktorú vláda Spojených štátov ocenila ako čisté a presvedčivé víťazstvo. Skupina poznamenala, že zabíjanie irackých civilistov bolo vynechané z rozprávania.


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: