Guľka v hlave od hnevu proti stroju

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň je o tom, ako televízia a médiá ľuďom vymývajú mozgy. Vokalista RATM Zach de la Rocha na začiatku predstavenia povedal: „Toto je pieseň, ktorú som napísal o prikrývke médií, ktorá nám bola vyhodená nad hlavu a nemôže nám umožniť konať v podobných situáciách, pretože Na to nemáte informácie. Táto pieseň je o tom, ako byť jednotlivcom, o hľadaní a nachádzaní nových informácií a využití svojej sily ako jednotlivca na útoky na systémy ako Amerika, ktoré v mene slobody naďalej okrádajú a znásilňujú a vraždia ľudí. '
    Kyle -Seattle, WA


  • Kapela to nahrala predtým, ako to hrala naživo.
    Nick - Paramus, New Jersey


  • Odkaz tejto piesne: Neprijímajte slepo svoju bandu, svoje náboženstvo alebo dokonca svoj národ. Ľudia, ktorí spokojne kráčajú životom a akceptujú všetko, čo majú pred sebou, môžu mať v hlave guľky. Televízia je zbraň používaná na upokojenie tých, ktorí ju sledujú, na živých mŕtvych. Kým ľudia nepreberú kontrolu nad svojim životom, sú nezmyselnými súčasťami celého stroja.
    Tim - Pittsburgh, PA


  • Táto pieseň bola napísaná v reakcii na prvú vojnu v Iraku v roku 1991 a je oslavovaná ako čisté a presvedčivé víťazstvo vlády USA. Kapela poznamenala, ako bolo v príbehu vynechané zabíjanie irackých civilistov.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: