Bye Bye Bye by 'N Sync

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Švédsky tím Jacoba Schulzeho, Andreasa Carlssona a Kristiana Lundina napísal pieseň „Bye Bye Bye“, pričom producentmi sú Lundin a Schulze. Veľa populárnej hudby v tejto dobe generovali Švédi, často im pomáhal Max Martin, ktorý často spolupracoval s Carlssonom a Lundinom. Ich mená sa objavujú aj na skladbách od Backstreet Boys.


 • Pieseň je o chlapcovi, ktorý dosiahol koniec svojej trpezlivosti vo vzťahu a je pripravený odísť. „Nechcem byť pre teba blázon,“ hovorí dievčaťu a ukazuje jej dvere.
 • Bol to prvý singel z druhého albumu „N Sync“, Nie sú pripojené žiadne šnúrky , ktorá vytvorila rekord v predaji 2,4 milióna kópií prvý týždeň, kedy bola vydaná. Do roku 2000 nastala hystéria pre skupinu, ktorá mala niekoľko skromných hitov z prvého albumu („I want you back“, „God Must Have Strávil A Little More Time On You“), ale nič šialené. Tento album bol vydaný na medzinárodnej úrovni v roku 1997, aby otestoval ich príťažlivosť, a potom vyšiel v Amerike v roku 1998. Keď boli New Kids On The Block mimo radaru od roku 1991, mnohých zaujímalo, či sa žáner chlapčenskej skupiny skončil, ale skupiny „N Sync a Backstreet Boys“ nájezdy, a keď BSB vydala svoj album Milénium v roku 1999 to začalo šialenstvo. Už predtým sa etablovali ako ich najbližší konkurenti Nie sú pripojené žiadne šnúrky , z ktorého sa v Amerike predalo viac ako 12 miliónov kópií. Po vlne vlny vydali ešte jeden album - Celebrity v roku 2001 - ktorého sa predalo 5 miliónov, a potom sa rozišli. Justin Timberlake bol prvým albumom, ktorý sa stal sólovou hviezdou. Odôvodnený , v roku 2002.


 • Nie sú pripojené žiadne šnúrky bol prvým albumom 'N Sync vydaným vo vydavateľstve Jive Records. Skupina, ktorá tvrdila, že jej manažér Lou Pearlman zobral takmer všetky zisky, žalovala, aby ho a značku RCA nechali podpísať s Jive. To viedlo k špekuláciám, že „Bye Bye Bye“ bolo o ich rozchode s Pearlmanom, aj keď neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by to potvrdzovali: Pieseň je o chlapcovi, ktorý chce opustiť dievča, ktoré kedysi miloval, a skúma svoje pocity z ich vzťahu.
 • Pri udeľovaní cien American Music Awards 2000 Sid a Marty Krofftovi, na ktorých pracovali H.R. Pufnstuf a Krajina stratených , navrhnuté 25-stopové bábky kapely. Krofftovci žalovali, keď boli fotografie bábok použité na suvenírové programy a lístky do zákulisia bez ich súhlasu, ale prípad bol vyhodený mimo súd.
 • Billboard v decembri 2009 oznámil, že Nie sú pripojené žiadne šnúrky bol najpredávanejším albumom roku 2000 v USA s viac ako 10 miliónmi predaných kópií.
 • JC Chasez povedal počas epizódy Vytváranie videa : 'Pieseň je milostná pieseň, ale je to o tom, že niekoho pobozkám potom, čo ťa popáli.'
 • Video režíroval Wayne Isham a predstavuje 'N Sync ako bábky ovládané zlou bábkou, ktorú hrá Kim Smith. The Svetlá piatkovej noci herečka sa objavila aj v klipe k piesni chlapčenskej skupiny „To budem ja“.
 • V reklame na Super Bowl 2017 na nápoj Bai Christopher Walken cituje niektoré riadky z tejto piesne, než uvidíme, že vedľa neho sedí Justin Timberlake. Walken hovorí:

  Nechcem to zťažovať
  Chcem ti len povedať, že mám toho dosť
  Môže to znieť bláznivo, ale nie je to lož, zlato
  Ahoj ahoj
 • Bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší popový výkon dua alebo skupiny s vokálmi, ale prehral s „bratrancom Dupree“ od Steely Dan.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: