Čistenie mojej skrine od Eminema

 • V tejto piesni Eminem hovorí o svojej matke, ktorá sa cíti byť zanedbávaná a týraná. Keď hovorí „Pamätajte si, keď Ronnie zomrel, a povedali ste, že si prajete, aby som to bol ja“, naráža tým na svojho strýka Ronnieho, ktorý spáchal samovraždu v roku 1991. Eminem má na ľavej ruke tetovanie so svojim menom s nápisom R.I.P. pod ktorým je napísané Ronnie.
  Modi Palmer - Houston, TX
 • Toto bolo použité v niektorých z prvých upútavok na Eminemov film 8 míľ . Bude to uvedené vo filme, ale Eminem namietal, pretože si myslel, že je to príliš osobné. Napísal „Lose Yourself“, ktorý použije vo filme, a uistil sa, že ho napíše ako postavu, ktorú vo filme hral.
 • Fráza „Upratovanie mojej skrine“ hovorí, že je unavený uchovávať pravdu o svojej minulosti vo svojom vnútri a chce dať všetkým vedieť o veciach, ktoré sa stali v jeho detstve.
 • V jednom bode Eminem rapuje o tom, že jeho matka má Munchausenov syndróm, čo je stav, keď niekto predstiera chorobu, aby upútal pozornosť. V tomto prípade ho Eminem obviní matku, že ho na tento účel držala chorého.
  Mary - Baltimore, MD, nad 2
 • Keď Eminem rapoval: „Nebolo to dôvodom, prečo ste pre mňa urobili to CD, mami, aby ste sa mohli pokúsiť ospravedlniť spôsob, akým sa ku mne správate?“ má na mysli CD z roku 2001 s názvom „Set The Record Straight“ od rapového dua ID-X. Disk obsahuje pieseň s názvom „Dear Marshall“, kde Debbie Mathersová, ktorá je Eminemovou matkou, číta svojmu synovi list.
  Bryan - Rockville, MD
 • Vo svojej skladbe „Headlights“ z roku 2013 sa Eminem ospravedlňuje svojej matke za túto pieseň, keď rapuje: „Ospravedlňujem sa, mama za pieseň Cleanin‘ Out My Closet. “Zahŕňa aj riadok o tom, ako pieseň vypustil zo svojho zoznamu skladieb. : 'Tá pesnička, ktorú už neplatím na šou a prikrývam sa zakaždým, keď je v rádiu.'


Zaujímavé Články