Déjà Vu od Post Malone (s Justinom Bieberom)

  • V tejto skladbe Post Malone rapuje omamné, zamilované rýmy nad Frankom Dukesom a Vinylzovou vzdušnou, ostrovmi pobozkanou produkciou. Justin Bieber zaznie háčik na volanie a odozvu s rapperom „White Iverson“, v ktorom premýšľajú, či ich láska má byť. Malone prvýkrát spolupracoval s kanadskou hviezdou, keď mu otvoril svoje Svet cieľa Prehliadka.


  • „Deja vu“ (z francúzštiny „už videné“) je pocit, že ste už zažili určitú situáciu alebo udalosť. Medzi ďalších umelcov, ktorí nahrali piesne o tomto fenoméne, patria John Fogerty, Beyonce, Crosby, Stills, Nash & Young, Dionne Warwick, Eminem a Twenty88.
  • Inžinier Louis Bell si spomenul na deň v januári 2016, keď Justin Bieber navštívil Post Malone v štúdiu.

    Boli sme v polovici ( Stoney ) a skončilo to prenajatím domu,“ vysvetlil billboard . 'Post ma začal privádzať, aby som dal dokopy každú skladbu, na ktorej pracoval, takže v prvý deň prišiel Justin a zahrali sme mu skladbu, ktorú (kolega producent) Frank Dukes urobil.

    Bieber okamžite skočil na Dukesov rytmus a on a Malone vymysleli, čo by sa stalo 'Deja Vu.' Bell si spomínal: „Skončil freestylingom celej piesne v kabíne a on a Post chodili tam a späť s nápadmi. Celý čas, čo som to navrhoval a nahrával, ma držalo v strehu.“
Zaujímavé Články