Démoni od Imagine Dragons

  • Predstavte si Dragons, ako sa spojil s Alexom Da Kidom pre túto skladbu, jednu zo štyroch Nočné videnie škrty, ku ktorým prispel. Anglický producent hip-hopu je známy predovšetkým spoluautorom Eminemovho singlu „Love The Way You Lie“ a úspešnej melódie doktora Dreho „I Need A Doctor“.
  • Spolu s kapelou pieseň napísali Alex Da Kid a inžinier producenta Josh Mosser. Spevák Dan Reynolds varuje milovanú osobu, aby sa k nemu nedostala príliš blízko, pretože je „temný vo svojom vnútri“. Je si viac než vedomý svojich nedokonalostí a chce milovanú osobu chrániť pred sebou.
  • Beží len 2:55 a je to jedna z najkratších hitov svojej doby. Šetrí čas tým, že obíde úvod a prejde priamo do verša („Keď sú chladné dni ...“). Pieseň sa spolieha na svoj príbeh, takže poriadne sa do nej pustí. Pieseň sa tiež náhle končí a prerušuje tému: „Tam sa skrývajú moji démoni.“
  • The Nočné vízie názov albumu sa organicky spojil a nadväzuje na túto pieseň. Spevák Dan Reynolds vysvetlil: „Všetci sme sedeli v miestnosti a písali sme, čo pre nás znamená kapela a zvuk albumu. Všetci sa stretávame so svojimi démonmi a úzkosťami, ale zisťujeme, že nič neukľudňuje myseľ viac ako vytváranie. Mnoho piesní na albume bolo napísaných neskoro do noci a niektoré lyrické témy pochádzali zo snov, ktoré som mal, dokonca aj z nočných môr. Takže keď názov Nočné vízie prišiel, len sa zdalo, že to perfektne sedí. Dúfame, že to inšpiruje ostatných k vytváraniu a presadzovaniu vlastných bojov. '
  • Videoklip k piesni zobrazuje obrázky Imagine Dragons, ktoré pieseň predvádzajú na prehliadke svojho rodného mesta v Las Vegas, kombinované so scénami divákov, ktorí premýšľajú o svojich vlastných démonoch. Režisér Isaac Halasima pridal na záver klipu úryvok, ktorý ukazuje kapelu, ktorá zasvätila svoj hit „Je čas“ obeti rakoviny Tylerovi Robinsonovi. 17-ročný fanúšik následne zomrel na chorobu.
  • Pieseň sa na Hot 100 prihlásila 61 týždňov. Imagine Dragons sa tak stali prvým počinom s dvoma skladbami, ktoré strávia v rebríčku najmenej 60 týždňov. (' Rádioaktívne „strávil rekordných 87 týždňov na Hot 100.)
  • Toto je uvedené v oficiálnom divadelnom traileri k filmu z roku 2012 Slová ako aj soundtrack k filmu z roku 2012 Čo očakávať, keď ste v očakávaní .

Zaujímavé Články