The Devil In I od Slipknot

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Prvý singel od .5: Šedá kapitola byť prepustený do rozhlasových a hudobných kanálov ponúka čisté a melodické vokály od Coreyho Taylora vo svojich veršoch predtým, ako spieva v refréne:

  Vstúpte dovnútra
  Pozri Diabla v I.
  Príliš často sme to nechali dôjsť


  Taylor vysvetlil význam piesne Pulz rádia : '' The Devil In I 'je skutočne o vojne vo vašom vnútri,' povedal. „Snažiť sa nevzdávať sa v porazení, snažiť sa nevzdávať sa v negativite, snažiť sa v zásade nevzdať. Je to boj. Je to jedna z najťažších vecí, ktoré môžete urobiť, je podľahnúť tej strane seba. '


 • 5: Šedá kapitola debutoval na 1. mieste americkej hitparády albumov. Bol to druhý dlhý hráč Slipknotu na vrchole zoznamu, ich predchádzajúce vydanie v štúdiu, Všetka nádej je stratená , dosiahol samit v roku 2008.


 • Videoklip k piesni režíroval bubeník Slipknot Shawn Crahan a predstavuje zničenie členov kapely rôznymi spôsobmi. Napríklad Chris Fehn je ubitý k smrti havranmi, osud, ktorý si sám vyžiadal, pretože perkusionista trpí strachom z vtákov. Sid Wilson medzitým v klipe zje ruku a prsty a zničí veci, ktoré sú pre úlohu DJa v kapele najdôležitejšie.

  'Toto video je v zásade o hľadaní minulých diablov, minulých vecí - spojiť sa s ním a potom ho odstrániť,' vysvetlil Crahan


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: