DNA. od Kendricka Lamara

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Tu Kendrick Lamar oslavuje svoje čierne dedičstvo, ktoré je zakotvené v jeho genetickom kóde.

  Mám, mám, mám, mám
  Vernosť, dostala som honorár do mojej DNA


  Kráľ Kendrick sa predtým dotkol svojich kráľovských predkov Pasák motýľa 's,' I 'kde skúmal kráľovské korene N-slova v starovekej Afrike.

  Toto je moje vysvetlenie priamo z Etiópie
  N-E-G-U-S definícia: licenčný poplatok; Kráľovský kráľ - počkajte, počúvajte
  Popis N-E-G-U-S: Čierny cisár, kráľ, vládca, teraz ma nechajte dokončiť


 • Lamar sa ďalej porovnáva s Ježišom Kristom a zobrazuje sa ako Boží syn a nástroj jeho vôle,

  Narodil som sa takto, pretože jeden taký
  Nepoškvrnené počatie
  Transformujem sa takto, vystupujem takto
  Bola to nová zbraň Yeshua


  Lamarov návrh, že je záchrancom rapu aj svojich komunitných väzieb v tom, čo vidí PRACOVAŤ „Naliehavá“ správa, že musíme vyzvať Boha, aby vyriešil naše problémy v skutočnom svete: V časopise The New York Style Magazine Compton MC povedal:

  „Myslím si, že teraz, ako sa veci za posledných niekoľko mesiacov vyvíjali, sa v konečnom dôsledku zameriavam na svoju komunitu a ostatné komunity na celom svete, kde robia základy. Pasák motýľa riešil problém. Teraz som v priestore, kde už neriešim problém. Nachádzame sa v dobe, kedy z celej tejto veci zvanej život vylučujeme jednu hlavnú zložku: Boh. Nikto o tom nehovorí, pretože je to takmer v rozpore s tým, čo sa deje vo svete, keď hovoríte o politike, vláde a systéme. “


 • Počas mosta je ukážka klipu, ako sa Geraldo Rivera sťažuje na server Fox News na predstavenie Lamara za rok 2015 BET Awards „V poriadku“. Pravicový odborník tvrdí, že „hip hop napáchal v posledných rokoch viac škôd na mladých Afroameričanoch než na rasizme“.

  Lamar v predchádzajúcej piesni „BLOOD“ vyskúšal inú časť rovnakého segmentu Fox News. Rapper z Comptonu pokračuje v priamom oslovovaní Rivera o jednu skladbu neskôr na „YAH.“, Pričom poznamenáva, že jeho mladá neter bola svedkom kritického vysielania.

  Rivera reagoval na výkrik „veľkého“ Kendricka, ktorý ho považuje za druhého najlepšieho rappera za Drakom. „Zvlášť ma nezaujímal spôsob, akým ma spomenul,“ povedal novinár počas podcastu. 'Myslím, že zmienka je relatívne benígna ... s Kendrickom Lamarom nemám žiadne hovädzie mäso.'


 • O rytmus sa postaral Mike Will Made-It, producent stojaci za Miley Cyrus „We Can't Stop“ a Rae Sremmurd. Čierni Beatles „medzi inými hitmi. Je to jedna z troch piesní, pre ktoré produkoval PRACOVAŤ „Ďalší dvaja sú singlom“ HUMBLE. “a U2 s„ XXX “.
 • DNA je skratka pre deoxyribonukleovú kyselinu. Sú to molekuly, ktoré nesú pokyny používané v raste, vývoji, fungovaní a reprodukcii v organizmoch. Tu je niekoľko zábavných faktov z Encyclopedia of Trivia :

  Prvým zvieraťom, ktorému bola kompletne sekvenovaná DNA, bol červ nematód v roku 1998.

  V roku 2013 Najvyšší súd USA jednomyseľne rozhodol, že prirodzene sa vyskytujúce sekvencie DNA nemožno patentovať.

  DNA kohokoľvek je z 99,9 % identická s DNA kohokoľvek iného. Je to ostatných 0,1 percenta, ktorými sa jeden človek líši od druhého.

  Na uloženie všetkej DNA na svete by bol potrebný 1 sextillion superpočítačov.

  Ak by bola vaša DNA natiahnutá, dostala by sa na Mesiac 6 000 -krát.

  Ľudia zdieľajú s banánmi 50% svojej DNA.


 • Videoklip k piesni režíroval Nabil and the Little Homies (samotný Kendrick Lamar a DDE Free od TDE). V klipe je Kendrick Lamar sediaci vo vyšetrovacej miestnosti, kde ho griluje postava, ktorú hrá herec Don Cheadle. Vidíme policajného vyšetrovateľa Dona Cheadleho, ako sa postupne stáva posadnutým traťou. Keď sa jeho myseľ zmocní, Cheadle začne so skladbou synchronizovať pery a obchoduje s veršami s Lamarom. Kolega TDE rapper ScHoolboy Q sa na záver krátko predstaví.
 • Don Cheadle hovoril s Týždenník zábavy o „zastrašujúcom“ procese rapu s Compton MC.

  „Počúval som skladbu a povedal som si:„ Zbláznil si sa. Ako ste už počuli, ako rapujete? '' Povedal. „Vtesnal som sa, ako to často robíme ako herci, a vďaka určitému réžii a strihu to zvládlo. ... Všetko, čo sme robili tam a späť, bolo len úplné improvizovanie, čo ma bavilo. ... S Kendrickom je to zložité, pretože zložitosť fungovania jeho myšlienok. Je to veľmi poetické a nie je to nevyhnutne lineárne. '
 • Mike Will Made-It pripomenul NPR že keď pracoval na piesni s Kendrickom Lamarom, Compton MC prešiel celou cestou melódiou a potom už len začal pľuvať a cappella. Výrobca dodal:

  'On povedal:' Chcem len zistiť, či by ste okolo toho mohli dať nejaké bubny. ' Povedal som: „Človeče, do pekla, áno.“ Ale išiel tak tvrdo; ten muž rapoval tak šialene. Predstavte si ho a cappella, ktorý rapuje v druhej polovici „DNA“. a okolo toho som musel vybudovať rytmus. Nechcel som, aby rytmus zneol len ako obyčajný bum-tlieskanie, bum-tlieskanie. Chcel som, aby to znelo rovnako bláznivo. Chcel som, aby to znelo, že bojuje s rytmom. '
 • Lamar otvoril 2017 MTV Video Music Awards touto piesňou, do ktorej sa zaradil ' HUMBLE. „Predstavenie bolo nezabudnuteľné, s ninjami a horiacim samurajom.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: