Neubližuj si od Beyoncé (predstavenie Jacka Whitea)

Zistite Svoj Počet Anjela

  • The Limonáda album sleduje dej Beyoncé, ktorý objavuje a zmieruje sa s fiktívnym alebo skutočným podvádzaním Jay-Z. Toto nahnevané a zaprisahané skalné číslo ju pristihne pri ventilovaní zúrivosti nad manželovou neverou.


  • Tento bluesový rocker predstavuje Jacka Whitea ako speváka a basgitaristu. Beyoncého spoluvlastník Tidal je tiež spoluproducentom skladby, ktorá obsahuje jeho obvyklé štúdiové triky vokálnej deformácie a výrazné bicie.


  • White sa taktiež vrhá na ukážku klasickej rockovej piesne „When The Levee Breaks“ od Led Zeppelin. Fragmenty klasického rockového čísla si môžete vypočuť aj v Bjorkových skladbách „Army of Me“, „Beastie Boys“, Rhymin & Stealin 'a Sophie B. Hawkins „Damn, I Wish I Was Your Lover“.


  • Wynter Gordon je spoluautorom piesne. Afroamerická speváčka a skladateľka sa prvýkrát preslávila, keď bola spoluautorkou a speváčkou hviezdy celosvetového hitu Flo Rida „Sugar“. Gordon neskôr mala svoj vlastný hit s piesňou „Dirty Talk“, ktorá sa dostala na prvé miesto v austrálskom rebríčku jednotlivcov a taktiež sa dostala do Top 40 vo Veľkej Británii. Je spoluautorkou a spoluautorkou knihy Limonáda sledujte „Ospravedlňujeme sa“ a má kredit za napísanie piesne „Daddy Lessons“.
  • Beyoncine chrapľavé hrôzostrašné zavrčanie je častým spevákom a sólovým umelcom Ruby Amanfu z Bielej strany. Speváčka z Nashvillu nechala vystrihnúť piesne takých interpretov, akými sú Kelly Clarkson a speváčka CCM Rachel Lampa.

    Povedal Amanfu Billboard časopis o jej príspevku; „Spieval som všetky sprievodné vokály k piesni. Chcel som viac využiť operný vokálny štýl, ktorý z času na čas rád spievam. Vo veršoch si všimnete, že je to riedke a striedavé, ako rýchle nádychy - čo milujem, pretože pre mňa to znie takmer ako lapanie po dychu pri spracovaní každého slova textov Beyoncé. Potom sme v spevákoch navrstvili môj vokál najmenej osemkrát a čo viac, aby sme vytvorili plnší zborový zvuk, ktorý počuť v ostatných častiach piesní. '


  • Reč v relácii NPR Koniec koncov White si spomenul, ako Beyoncé vytvorila melódiu: „Vzala náčrt lyrického obrysu a premenila ho na najnáročnejšiu, najzložitejšiu a najneuveriteľnejšiu pieseň,“ povedal. „Ani neviem, ako by ste to zaradili: soul, rock & roll, čokoľvek. „Neubližuj si“ je neuveriteľne intenzívny. Som tak ohromený tým, čo s tým urobila. '

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: