Don't Tell 'Em od Jeremiha

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Na tejto dusnej trati Jeremih hovorí svojmu dievčaťu, aby držalo jazyk za zubami o veciach, ktoré spolu robia v spálni. Interpoluje hit Eurodance od Snap !, „Rhythm Is A Dancer“, ktorý bol najpredávanejším singlom roku 1992 v Británii a taktiež sa dostal na prvé miesto v mnohých ďalších európskych krajinách.


  • Pingingový rytmus doplnil kalifornský producent DJ Mustard, ktorý stojí za takými hitmi Ratchet, akými sú „Rack City“ od Tyga a 2 Chainz „I'm Different“.


  • YG prináša chlípny verš, v ktorom sa chváli sexom s dievčaťom, ktoré podvádza svojho priateľa. DJ Mustard je oficiálnym DJom YG a producentom mnohých jeho piesní vrátane hitového albumu My Hitta od rappera Comptona.


  • Rozhovor počas Billboardu Džús podcast, Jeremih vysvetlil, že k nahratiu piesne sa inšpiroval po tom, ako videl úspech Kid 'Ink' Show ', na ktorej sa pôvodne podieľal. „Keď som tvoril album„ Don't Tell “Em, cítil som sa tak, pretože som bol súčasťou záznamu„ Show Me “s Kid Ink a Chrisom Brownom, pokiaľ ide o písanie. . „V tej piesni som bol vlastne pred Chrisom. Nikto to naozaj nevie: V deň, keď som napísal „Nehovor“ Em, bol deň „Ukáž mi“ číslo 1. Bolo to ako: „Človeče, môžeš veriť, že pieseň, na ktorej som pomáhal a na ktorej som bol, sa dostala na prvé miesto?“ Hovoril som si, nech si urobím vlastný ... “
  • Vokály „hej ... hej ... hej“ sú prvkom, ktorý sa v tejto dobe používal v mnohých hitových skladbách na dodanie textúry a vytvorenie spoločnej atmosféry. Podobné vokály si môžete vypočuť v piesňach Maroon 5 'Animals' a Nicki Minaj 'Anaconda'.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: