Down With The Sickness by Disturbed

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Ide o to, ako sa spoločnosť správa k ľuďom, ktorí sú „iní“. Mnoho ľudí si myslí, že sú „chorí“ a „zle“ a nechcú s nimi mať nič spoločné.


 • V strede piesne vedúci spevák David Draiman predvádza skejt, kde ho týra jeho matka (nie v rozhlasovej verzii). Konečne naberie dostatok odvahy a udrie ju pravým chrbtom. Toto symbolizuje, ako „materská spoločnosť“ týra „svoje“ deti, pretože nie sú také, ako by si myslela, že by mali. „Robí“ to tak dlho, kým to „jej“ deťom nevadí a sú na ňu a na seba tak nahnevané, že idú von a pomstia sa im to, pravdepodobne tým, že zabijú ľudí, ktorí im ublížia („tu to príde, pripravte sa na to“ zomri! ') Dobrým príkladom toho môžu byť školské prestrelky, ktoré prebiehajú po celej krajine.


 • Dostať sa „dole s chorobou“ znamená prijať ľudí takých, akí sú, aby sme všetci mohli lepšie fungovať.
  Nick - Paramus, New Jersey, pre všetkých vyššie uvedených


 • Toto bolo použité na soundtracku k Queen Of The Damned , jeden z posledných filmov Aaliyah.
 • Pri prerábke filmu boli použité dve verzie Úsvit mŕtvych . Prvý, pop-jazzový cover, predviedol Richard Cheese And Lounge Against The Machine. Druhá verzia, verzia, ktorá sa na albume Disturbed javí ako necenzurovaná, sa hrala počas kreditov.
  Sam - Champaign, IL


 • David Draiman zaznamenal, že popiera, že by hluk makaka: „Ooh-wa-ah-ah-ah“ na tejto trati bol spôsobený pálením záhy. Raz mal operáciu refluxu kyseliny, ale trvá na tom, že hluk „práve vyšiel“.
 • „Down With The Sickness“ patrilo k piesňam, ktoré zaznamenali nárast predaja a streamov v marci 2020, pretože texty piesní súviseli so znepokojením nad pandémiou koronavírusu, ktorá sa šíri po celom svete.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: