Angličan v New Yorku od Stinga

 • Sting napísal túto pieseň o známom homosexuálnom autorovi Quentinovi Crispovi a jeho skúsenostiach ako vyvrheľa. Crisp sa v roku 1986 presťahoval z Londýna do New Yorku a Sting strávil s autorom niekoľko dní.
  John - Levittown, NY
 • Toto číslo vyšlo ako singel v roku 1988 a vo Veľkej Británii dosiahlo číslo 51. V roku 1990 bol ako singel vydaný remix holandského producenta Bena Liebranda a hit #15.
 • David Fincher režíroval video, v ktorom sa objavil Quentin Crisp. Fincher režíroval videá od Madonny, Pauly Abdul a The Wallflowers, ako aj filmy Sedem , Hra a Bojový klub .
 • Branford Marsalis hral na tejto trati saxofón.
 • Black Eyed Peas to uviedli vo svojej piesni „Union“ z roku 2005.
  Hermes - Atény, Grécko, nad 4
 • Sting nebol prvý, kto použil názov. Godley & Creme vydali pieseň s názvom „Angličan v New Yorku“ v roku 1979. Sting má s dvojicou históriu: Režírovali jeho video k piesni „If You Love Somebody Set Them Free“ a niekoľko videí aj pre The Police.
 • Sting si pamätal, že sa mu sťahoval domov, keď sa prvýkrát presťahoval do New Yorku a hľadal anglické krčmy v meste, aby si spravil chuť domova. „V sobotu ráno by som šiel do jednej z týchto krčiem sledovať satelitný prenos živého futbalu z Anglicka. Tam ste mohli piť anglické pivo, vychutnať si mastné vyprážané raňajky a potrieť sa Angličanmi z Manchestru, Liverpoolu, Londýna a Newcastlu. Kričali by sme na obrazovku, ako keby naše hlasy mohli mať nejaký magický vplyv na zlé ofsajdové rozhodnutie rozhodcu alebo mu oznámiť, že došlo k faulu, keď sa pozeral iným smerom. Sme poverčivý a primitívny kmeň, a keď sa zápas skončil, zmizli sme späť do mesta ako duchovia, “spomenul si v r. Text od Stinga .
 • Počúvajte pozorne túto pieseň a budete počuť známy refrén: „Jeden z mojich obľúbených malých vtipov pochádza z piesne„ Angličan v New Yorku “, kde v jednom momente hráme v menšej tónine„ God Save The Queen “. Naozaj ma to šteklí, ale nikto to nepočuje! ' Povedal Sting Gitara v roku 1996.
 • Sting chcel, aby eklektický mix hudby sprostredkoval rôzne zvuky na ulici v New Yorku. Povedal Hudobník V roku 1987: „Začalo to ako reggae druh liltu, potom som pridal most, ktorý bol klasický, tak som nasadil husle a čembalo a potom sme prešli do jazzovej sekcie. Chcel som vyvolať dojem, že niekto kráča po ulici a prechádza rôznymi hudobnými udalosťami. Aby sme to zhrnuli, ako to je na ulici v New Yorku. Prejdete okolo výkladu a v každom počujete rôzne druhy hudby. “
 • Sting to predviedol na udeľovaní cien Grammy v roku 2018. Pripojil sa k nemu Shaggy, ktorý zaspieval časť ich spolupráce „Don't Make Me Wait“, než sa vrátili späť k „Angličanovi v New Yorku“, pričom Shaggy spieval: „Som Jamajčan v New Yorku. “
 • Kanadský hip-hopový umelec Kardinal Offishall na svojom albume z roku 2008 prepracoval skladbu na „Ill Eagle Alien“ Nie 4 výpredaje .


Zaujímavé Články