Všetci sa menia od Keane

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň je o niekom, kto sa snaží prispôsobiť sa zmenám okolo nich, najmä o svojich priateľoch, ktorí dospievajú, odsťahujú sa a strácajú záujem o veci, ktoré kedysi zdieľali so spevákom.
    Mike - Santa Barbara, CA


  • Keane bola bojujúca kapela bez dohody o nahrávaní, keď ich Simon Williams z indického vydavateľstva Fierce Panda Records zbadal na koncerte a podpísal ich. Toto bolo vydané ako ich prvý singel a pritiahlo to veľkú pozornosť veľkých vydavateľstiev. Island Records vyhralo ponukovú vojnu a skupinu podpísalo.
    Bertrand - Paríž, Francúzsko
  • Potom, čo to konzervatívci použili pri zahájení volebného manifestu v roku 2010, kde vystúpil líder David Cameron, Keane protestoval, že strana nikdy nežiadala o ich povolenie použiť pieseň. Člen kapely Richard Hughes na Twitteri napísal: „Som zdesený. Aby bolo jasné - neboli sme požiadaní. Nebudem ich voliť. “ Hovorca konzervatívcov odpovedal: „Je to skvelá pieseň a David je veľký fanúšik.“
    Chlapci z Keane môžu vznášať námietky proti všetkému, čo sa im páči, ale umelci nemôžu nič robiť s politickými stranami z Veľkej Británie, ktorí na týchto podujatiach hrajú svoje nahrávky, pretože na takéto verejné vystúpenie s reprodukovanou hudbou sa vzťahuje neobmedzená licencia.


  • Povedal Hughes The London Times : „Každý sa mení je určite unavený svetom. Písal som to v čase, keď sme boli dosť nízko. Vzdali sme sa svojho londýnskeho sna a museli sme sa vrátiť späť do Battle. Ako kapela sme sa cítili skutočne izolovaní. Všetci naši priatelia si razili cestu svetom a my sme boli opäť na začiatku. Tiež každý, koho som poznal, vyhodil, kým boli a snažil sa byť v pohode. Nevedela som, či do toho ísť alebo nie. Rozhodol som sa zostať svojim podivínskym ja. “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: