Ex's & Oh's od Elle King

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Ak dostanete milostný list s písmenami X a O v spodnej časti, je to dobré, pretože predstavujú bozky a objatia. Ak sa ukážete v piesni Elle Kingovej „Ex's & Oh's“, je pravdepodobnejšie, že jej nebudete posielať milostné listy. King hovorí, že pieseň je o všetkých jej bývalých priateľoch, ktorí ju teraz nenávidia. Dodáva, že si zlomila srdce, ale urobila aj svoj podiel na zlomení srdca.


  • King hovorí, že v piesni sú uvedení štyria konkrétni X-milenci. V decembri 2015 povedala Týždenník zábavy že s tromi z nich hovorila. „Všetci sa na mňa hnevajú,“ povedala. 'Nie som hrozný človek, ale stalo sa to platinovým.'


  • King napísal túto pieseň s Davom Bassettom, veteránom, skladateľom, ktorý je spoluautorom mnohých skladieb so Shinedown a Javierom Colonom. Často ho privádzajú na pomoc umelcovi pri písaní piesne, nie pri písaní piesne a pri prezentovaní piesne rôznym umelcom.

    Pieseň ožila, keď sa Bassett opýtal Kinga na jej milostný život a ona začala hovoriť o vzdialených chlapcoch, s ktorými bola v kontakte. Pieseň začali písať zo žartu, ale keď si to King's label (RCA) vypočuli, označili to ako úspešný singel.


  • Je veta „Vždy chcú prísť, nikdy nechcú odísť“ sexuálnym odkazom? Uvažujte, že názov albumu, Milujem veci , pochádza zo sexuálneho obchodu v Hollywoode na Floride.
  • King je dcérou bývalej V sobotu večer naživo komik Rob Schneider. „Ex's & Oh's“ bol jej prvý singel z vydavateľstva; predviedla pieseň dňa Dnešná šou a Dnešná šou s Jimmym Fallonom v hlavnej úlohe po vydaní albumu.


  • Video, ktoré režíroval Michael Maxxis, je vybavené mužskými tvrdými telami, ktoré sa preťahujú, zápasia a inklinujú k Kingovi. Chlapcov si vyberala sama sledovaním castingových videí.
  • Spýtal sa Billboard časopis o texte: „Nechal som zo seba chlapca, urobil som z neho muža,“ vysvetlil King: „V tom konkrétnom vzťahu som tej osobe hovoril, aby vyrástla, čo sa týka vecí, ktoré robil a ktoré ma štvali.“

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: