Fall Out Boy Artistfacts

 • Fall Out Boy pochádza z Wilmette v Illinois (predmestie Chicaga). Názov „Fall Out Boy“, vytvorený v roku 2001, bol zvolený vtedy, keď sa skupina v druhej show pýtala davu, ako by sa mali volať, a člen publika zakričal „Fallout Boy“. Simpsonovci fiktívny superhrdina, pomocník rádioaktívneho muža. Skupina si ani neuvedomovala, že sa volá A. Simpsonovci referencie.
 • Pete Wentz píše väčšinu textov kapely. Patrick Stump bol kedysi hlavným zdrojom textov Fall Out Boy a viac sa zameriaval na svoje stredoškolské skúsenosti, ale keď túto úlohu prevzal Wentz, Stump sa zameral na písanie hudby.
  Phill - Columbia, SC
 • Fall Out Boy absolvovali turné s niekoľkými kapelami, vrátane Taking Back Sunday, Less Than Jake, blink-182, Panic! at the Disco, Midtown, Hawthorne Heights, The All-American Rejects, The Academy Is ..., The Hush Sound, October Fall, From First to Last, Play Radio Play a Gym Class Heroes.
 • Andy Hurley sa k skupine pridal až po albume Večer s priateľkou bol prepustený.
 • Názov druhého štúdiového albumu skupiny, Spod korkového stromu , je veta prevzatá z obľúbenej detskej knihy Príbeh o Ferdinandovi od Munro Leafa. Wentzovi sa vždy páčilo, že Ferdinand nechcel bojovať v ringu, ale radšej sedel pod stromom a cítil vôňu kvetov. Považoval to za dobrú metaforu života.
 • Patrick Stump sa narodil ako Patrick Martin Stumph. Pred nástupom do FOB bol počas svojich školských rokov bubeníkom v mnohých kapelách vrátane Public Display of Infection, Grinding Process a Patterson. Pochádza z hudobne založenej rodiny. Jeho otec Dave Stumph je folkový spevák a jeho starší brat Kevin je vynikajúci huslista.
 • Hrali tajné predstavenia pod názvom Saved Latin.
 • Joe Trohman je najvyšším členom skupiny Fall Out Boy a stojí 5:10. ' Je tiež najmladší.
 • V roku 2005 vydal Wentz knihu s názvom Chlapec s tŕňom v boku , ktorý je príbehom podľa nočných môr, ktoré mal, keď bol dieťa. Názov je odkazom na skladbu v zázname The Smiths Kráľovná je mŕtva . Má ďalšiu knihu s názvom Daždivý deň deti . '
 • Trohman je a Hviezdne vojny fanatik a nadšenec videohier.
 • Stumpove zvolené gitary sú Epiphone a Gibson SG. Hurley hrá na bubny C&C Custom a sabianske činely.
 • Fall Out Boy je štvrtá skupina, v ktorej bol Andy Hurley s Peťom Wentzom.
 • „Trohmania“ je názov pre Joeov rotujúci gitarový ťah, ktorý sa často vyskytuje počas živých vystúpení. Tento názov bol odvodený po tom, ako Joe dal Peťovi stehy, pretože keď sa točil, trafil Peťa do tváre.
  Sara - Austin, TX, pre všetkých vyššie
 • Hurley a Wentz boli na Petinom zozname najsexi vegetariánov za rok 2006.
  Gabriella - Monterrey, Mexiko
 • Wentz prevádzkuje tajný priemysel, ktorý začal ako spôsob predaja knihy, ktorú napísal a ktorá bola inšpirovaná jeho nočnými morami z detstva. Do roku 2005 predávali oblečenie a boli tak úspešní, že nadviazali partnerstvo s DKNY a otvorili obchod v Chicagu.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko
 • Odevná línia Pete Wentza „Stay Gold“ je odkazom na Johnnyho list Ponyboyovi v románe Outsideri .
  Mez - WI
 • V rokoch 2007-2008 hrali na šiestich kontinentoch a pokúsili sa hrať všetkými siedmimi a zapísať sa do Guinnessovej knihy svetových rekordov. Zložitým kontinentom bola Antarktída, ktorú plánovali odohrať dva dni po koncerte v čilskom Santiagu, ale počasie nespolupracovalo a nemohli sa tam dostať.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko
 • Pete Wentz sa oženil so speváčkou a herečkou Ashlee Simpson, mladšou sestrou popovej speváčky Jessicy Simpson, 17. mája 2008. Mali spolu syna Bronxa. 8. februára 2011 Simpson podal žiadosť o rozvod s odvolaním sa na „nezlučiteľné rozdiely“.
 • Wentz sa stal druhýkrát otcom, keď jeho priateľka Meagan Camper porodila svätého Laszla 22. augusta 2014. Unikátne meno svojho syna vysvetlili Ľudia časopis. 'Myslím, že v určitom okamihu prišlo meno Saint, pretože sme si mysleli, že bude svätý, ak bude čakať, kým príde, kým jeho otec nebude doma z turné, a on to urobil,' uviedli manželia. 'Meno mu vyhovuje.'
 • V roku 2012, po niekoľkých chudobných rokoch, keď bola skupina neaktívna, Stump napísal a skľúčená správa na jeho blogu , označujúc sa za „už existujúceho“ a vysvetľujúceho, že jeho neúspešný sólový album mu spôsoboval finančné a emocionálne problémy. Po prečítaní príspevku sa Wentz obrátil na Stumpa a dali kapelu opäť dohromady, pričom s albumom z roku 2013 sa im nepravdepodobne vráti. Zachráňte rokenrol , ktorý sa v USA umiestnil na 1. mieste.
Vaše meno, ako by ste chceli, aby sa zobrazovalo Váš miestny názov Váš komentár pošlite svoj komentár

Pripomienky: 14

 • Dr. Death Defying z Battery CityNezostáva nám nič iné, ako sa postaviť
 • Cherann zo SeattluUž niekoľko rokov som si užíval pár piesní Fall Out Boy. Keď som dostal hudobnú aplikáciu a počúval som zoznam skladieb iba s Fall Out Boy, stali sa mojou novou obľúbenou kapelou! Môj hudobný vkus je veľmi eklektický - od big bandu, cez country, klasický rock, trochu hip hopu a niektorých Avenged Sevenfold. 63 rokov mladý!
 • Ron z Insbrook Apartment'sNedostali meno od Simpsonovcov a úprimne povedané, je to pre nich jednoduchý spôsob, ako si ho uplatniť.
 • Geoff z Warrenu, PaEvening Out With Your Girlfriend bol vlastne mini LP, NIE album.
 • Tieň z depresie, VaV skutočnosti POČÚVAJTE ich piesne skôr, ako ich zničíte. To je všetko, čo môžem povedať. Nikdy som nevidel ŽIADNE obrázky kapely, ale milujem ich. Možno som tínedžerské dievča, ale neznesiem výstredné veci. A nič z toho v sebe nemám. FOB je skvelý, takže drž hubu.
 • Sc z Anchorage, AkWow. Po prvé, ak máte Fall Out Boy, prečo potom píšete komentáre na ich stránku Artistfacts? Za druhé, napadlo vás niekedy, že nie každý je obsedantný teenie-bopper Jonasa Brothers? A byť „emo“ je oveľa viac než typ hudby, ktorú počúvate. Fall Out Boy nie je ani „emo“, takže by ste mali vedieť svoje fakty predtým, ako začnete s takouto skvelou kapelou.
 • Joey zo North Barrington, IlĎakujem Isabelle, že si pokazil formu a dokázal, že sa niekto mýli. Prial by som si, aby som vedel, prečo sa ľudia cítia naklonení písať na stránku s komentármi kapely, ak kapelu nenávidia. Ach nie, nie som ani tínedžer (ako sa zdá, Michael hovorí) ani dievča a FOB je jednou z mojich obľúbených kapiel ... nie sú emo a majú viac talentu ako mnohé iné kapely, ľudia. sú príliš ignorantskí a zameraní na seba, aby si to uvedomili.
 • Isabelle zo švédskeho ŠtokholmuOch, hudba „Emo“ je strašidelná. Keďže mám 14 rokov a dievča, nikto ma nebude brať vážne, ale čokoľvek. Mám rád týchto chlapcov a ich hudbu kvôli hudbe. Nie kvôli ich vzhľadu. Prekvapujúce, čo?
 • Michael z Morris County, New Jerseyneznášam vypadnutie chlapca a celej emo hudobnej scény. je taký ufňukaný a je obľúbený iba kvôli skupine dospievajúcich dievčat, ktoré nevedia, čo je hudba, a počúvajú ich, pretože ich považujú za atraktívne
 • Lola z Ft. Collins, CoKeď som sa s nimi stretol, spýtal som sa ich, prečo napísali také hlboké texty, a oni mi povedali, že piesne v skutočnosti nie sú také hlboké ... jednoducho tak skončia. Bolo to úplne neúmyselné.
 • Dominique z -, panitoto je dobrá kapela ... Pete je taký roztomilý! Myslím si, že by sa nikdy nemali meniť ... sú úžasní, ako sú teraz ...
 • Colleen z Mankato, MnSakra, najvyšší chlap v skupine má 5'10 '???? tí chlapi sú krátki!
 • Anna z Paríža, Txvypadnúť chlapec je dobrá kapela, a aj keď musím súhlasiť, že pete je hott ... tak je joe !! aha! lol, myslím si, že sú dobrá rocková skupina, a to je všetko, čo musia byť.
 • Sally z Wheeling, Wvpete goz je hott!
pozri viac komentárov

Viac piesňových skladieb:

Cyndi Lauper

Skutočné farby Cyndi Lauper

S posolstvom prijatia a začlenenia sa „True Colors“ stala hymnou práv homosexuálov. Cyndi Lauper pomáha vytvoriť organizáciu s názvom True Colors United, ktorá má pomáhať podporovať mládež LGBTQ.

krík

Všetko Zen Bush

Potom, čo sa v roku 1996 spojili Gwen Stefani a Gavin Rossdale, spoluhráči z kapely Rossdale Bush označili svoju hitovú pieseň za „Všetko Gwen“.

Calvin Harris

Obviňovať Calvina Harrisa

„Blame“ od Calvina Harrisa bola vôbec prvou skladbou, ktorá prerušila desať miliónov streamov za týždeň na Spotify. Rekord bol dosiahnutý počas siedmich dní od 8. septembra do 14. septembra 2014.Verejný nepriateľ

Bojujte s verejným nepriateľom moci

Public Enemy neocenil hit Bobbyho McFerrina „Neboj sa, buď šťastný“. vo filme „Bojujte so silou“, rapuje Chuck D, „do čerta, ak to poviem, môžete ma rovno fackať.“

Dionne a priatelia

To sú priatelia pre Dionne a priateľov

Elton John vyhral Grammy až v roku 1986, keď ju získal za spev v piesni „Na to sú priatelia“.

Led Zeppelin

Fool In The Rain Led Zeppelin

Vo filme Fool In The Rain od Led Zeppelina ten chlap začne hrať, keď si myslí, že sa postavil, ale poteší ho, keď si uvedomí, že stál na zlom rohu, a je to hrozný chaos.

Tipy redaktora

Greg Lake of Emerson, Lake & Palmer

Rozhovory s Gregom Lakeom z Emersonu, skladateľom Lake & Palmer

Greg hovorí o písaní piesní „univerzálnej pravdy“ pre King Crimson a ELP a rozpráva nám o svojom najpamätnejšom javiskovom momente (zahŕňa ohňostroj).

Gramatika v textoch

Hudobný kvíz o gramatike v textoch

Texty nie vždy dodržujú pravidlá gramatiky. Dokážete odhaliť tie, ktoré nie?

Danny Clinch: Umenie rockovej fotografie

Danny Clinch: The Art of Rock Photography Písanie piesní

Jeden z najlepších rockových fotografov hovorí o umení vo fotografii, získava finančné prostriedky na dokument a užíva si župný veľtrh s Tomom Waitsom.

Režisér Nick Morris (

Režisér Nick Morris („Posledné odpočítavanie“) Pieseň

Nick natočil niektoré z najväčších videí na MTV, vrátane filmov „The Final Countdown“, „Heaven“ a „Don't Know What You Got (Till It Gone)“.

Pravda je tam: História mimozemských piesní

Pravda je tam: História písania piesní o mimozemských piesňach

Trasa vedie od piesní lietajúcich tanierov v 50. rokoch cez Bowie, blink-182 a Katy Perry.

a teraz ste späť z textov vesmíru
90210 pre Buffy to Glee: Ako piesne zmenili televíziu

90210 pre Buffy to Glee: Ako piesne zmenili písanie televíznych piesní

Relácie ako Dawson's Creek, Grey's Anatomy a Buffy the Vampire Slayer zmenili spôsob, akým sa piesne počúvali v televízii, a priniesli niekoľko hitov.

Zaujímavé Články