Opravte vás Coldplay

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň pojednáva o skutočnej láske, pomoci niekomu v čase núdze a poučení sa z vašich chýb. Vedúci spevák skupiny Coldplay Chris Martin nehovoril o konkrétnej inšpirácii piesne, ale mohol by byť nasmerovaný na jeho manželku Gwyneth Paltrow, ktorá sa vyrovnávala so smrťou svojho otca v roku 2002. V r. USA Today Martin povedal, kde pieseň začala: „Môj svokor Bruce Paltrow si kúpil túto veľkú klávesnicu tesne pred smrťou. Nikto to nikdy nezapojil. Pripojil som to a bol tu ten neuveriteľný zvuk, ktorý som nikdy predtým nepočul. Všetky tieto piesne vychádzali z tohto jedného zvuku. Niečo vás musí inšpirovať a niečo iné zaberá. Je veľmi zamračené. '


  • Pri písaní tejto piesne bol Chris Martin ovplyvnený Museovým používaním kostolných organov na skladbe 'Megalomania' z ich albumu. Pôvod symetrie .
    Donovan Berry - El Dorado, AR


  • Pieseň debutovala v šou O.C. v epizóde 2.23 s názvom „O more“. Je predstavená v zostave Setha a Summer dance in the O Sea dance, Caleb umírá a Kirsten sa dozvedá o smrti svojho otca a odnáša si fľašu vodky do postele.
    Sarah - Kanada


  • Toto je pieseň Coldplay, na ktorú je Chris Martin hrdý. Vysvetlil, prečo Mojo časopis december 2011: „Pretože je veľmi nepravdepodobné, že by táto pieseň vyšla z tohto obdobia. Zvyšok albumu ( X&Y ) Páči sa mi to, ale nemyslím si, že je to skvelé. Zatiaľ čo táto pieseň ... je najlepšia, pretože nás takmer jednou rukou dostala cez skutočne ťažké dva roky. Dalo by sa povedať, že je príliš mäkký alebo čokoľvek iné, ale ... robí presne to, čo je uvedené na plechu. Aj keď to spievam, kým sa dostanem na koniec, myslím si: „Toto sa mi páči“.
  • Video režírované Sophie Muller sleduje Martina na rôznych miestach Londýna vrátane mosta Waterloo a tunelov v londýnskych železničných staniciach St Pacras a King's Cross. Skončí na štadióne Reebok v Boltone, kde práve prebieha koncert skupiny Coldplay.


  • BTS naspievala vyzlečenú verziu počas a MTV odpojená predstavenie, ktoré malo premiéru na MTV 24. februára 2021. BTS 'Jimin povedal, že pieseň Coldplay im poskytla pohodlie počas pandémie COVID a že' chceli pripraviť tento kryt aj na potešenie [svojich fanúšikov]. '

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: