On The Floor od Jennifer Lopez

 • Tento klubový džem je singlom z Láska? , siedmy štúdiový album americkej speváčky a herečky Jennifer Lopez. Pieseň produkoval dlhoročný spolupracovník Lady Gaga RedOne, ktorá mala premiéru 18. januára 2011 v rozhlasovej šou Ryana Seacresta.
 • Kubánsko-americký rapper Pitbull obsahuje skladby, ktoré obsahujú ukážku hitového singlu z roku 1989 ' Lambada „od Kaomy. Lopez predtým spolupracovala s Pitbullom na jej hornom rebríčku hitov Hot Dance Club Songs v roku 2010 „Fresh Out The Oven“. Rapper pre MTV News odhalil, že má určitý systém, pokiaľ ide o vystupovanie na tomto type tanečných skladieb. 'Keď získate tieto veľké, veľké domáce alebo klubové záznamy, ktoré sú veľmi globálne, pokúsim sa prísť na to, v čom som vyrastal, čomu fandím a čo tvrdo pľuje,' vysvetlil.
 • V rozhovore s newyorskou rozhlasovou stanicou WKTU Lopez povedala, že sa snaží touto melódiou rozvinúť svoj mestský/popový zvuk. „Dnes sa cítim ako ja, čo sa mi páči. Nie je to niečo, čo by ste počuli a vy by ste sa pýtali: „To nie je ona“, ale hovoríte tiež: „Je to ona? Páči sa mi to. Je to nové “a to som chcel. Chcel som, aby som to bol ja, ale chcel som, aby som to nebol ja z prvého albumu alebo z druhého albumu, ale pre dnešok. '
 • Lopez sa najskôr preslávila ako tanečnica a pre MTV News povedala, že pieseň pre ňu vyvoláva nostalgické pocity. 'V momente, keď mi to RedOne zahral, ​​prinútil som ho, aby to hral 20 -krát za sebou, a len som tam sedel pri doske a stále som to počúval a počúval,' vysvetlila. „Pretože sa naozaj cítim tak, ako by som to citovo spájal, ale aj kvôli tomu, ako rád tancujem a ako veľmi to vždy bolo, odkedy som začal, taká veľká časť toho, kým som. Odmalička som bol úplne spojený s myšlienkou dostať sa von. “
 • Pieseň sa hudobne aj textovo podobá na skladbu „Party O'Clock“ z roku 2010 od americkej popovej a R&B speváčky Kat DeLuny, ktorú produkoval aj RedOne. Kým Lopez spieva „Cos London to Ibiza, straight to LA, New York, Vegas to Africa“, DeLuna skanduje o svojom zázname: „Party in Ibiza, party in New York, all up to Africa, love in the Caribbean, on moja cesta do Vegas. ' Zdá sa, že DeLuna nie je dotknutá podobnosťou medzi týmito dvoma piesňami. Povedala to New York Daily News : „Je skvelé, že sa umelci ako J.Lo inšpirujú mojím hudobným zvukom a štýlom. Jennifer pomohla vydláždiť cestu Latinom ako ja. Milujem ju.'
 • Lopez pre MTV News uviedol, že video odzrkadľuje tému piesne. 'Každá jedna lyrika je o pustení: Choďte na podlahu a buďte zvieraťom,' povedala.
  Speváčka dodala: „Hrám jednu postavu, v ktorej tento večierok organizuje, chová sa, ako keby sa z toho mala, ale zároveň to miluje a miluje tento druh undergroundového druhu party dance kultúry. Takže som musel byť divoký a bláznivý a zároveň som musel byť aj sexy a sladký. '
 • Pieseň bola prvým Lopezovým prvým 10 najlepším hitom medzi poprednými umelcami za posledných osem rokov. Jej predchádzajúcou najvyššou položkou bola v roku 2003 rebríček „All I Have“ s LL Cool J.
 • Pieseň bola tretím Lopezovým britským hitom číslo 1 po piesni „Love Don't Cost A Thing“ v januári 2001 a „Get Right“ vo februári 2005.
 • Skladba bola najobľúbenejšou piesňou služby YouTube v roku 2011. Istý čas to bola aj jej druhá najhranejšia pieseň, hneď po skladbe „Baby“ od Justina Biebera.
 • Lopez to zaradila do svojho setu, keď v roku 2020 účinkovala v polčase Super Bowl.


Zaujímavé Články