Štyria jazdci od Metallicy

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Dave Mustaine priniesol túto pieseň do kapely a spolupracoval na nej s Jamesom Hetfieldom a Larsom Ulrichom. V tom čase to nazývali „Mechanix“ a zaradili to do svojej demo kazety z roku 1982 Žiadny život do kože .

  Potom, čo bol Mustaine v roku 1983 z kapely vyhodený, Metallica vydala Zabiť ich všetkých s prepracovanou verziou tejto piesne premenovanej na „Štyria jazdci“. Nová skupina Mustaine, Megadeth, ju vydala ako „Mechanix“ ako poslednú skladbu na svojom prvom albume, Zabíjanie je moja vec ....

  Mustainova verzia má úplne odlišné texty, ale hudba je veľmi podobná. Keďže pieseň Metallica bola nejaký čas vonku, Mustaine často uvádzal koncert „Mechanix“ ako vysvetlenie, že je to skladba, ktorú napísal s Metallicou.
  Terry - Belleville, Kanada


 • „Štyria jazdci“ sú biblickým odkazom. V Novom zákone sa „Štyria jazdci apokalypsy“ vydávajú rôznymi smermi, aby šírili správu o konci sveta. Pojem Štyria jazdci sa neobmedzuje iba na Bibliu. V roku 1924 označil športový spisovateľ zákulisie futbalového tímu The Notre Dame za „Štyria jazdci“ a v škole nechali hráčov pózovať na koňoch s uniformami, aby propagovali tím, ktorý trénoval legendárny Knute Rockne. Fotografia sa preslávila, keď ju vyzdvihli drotárske služby a prezývka zostala. The Metal Horsemen by pre Metallicu mohli odkazovať na štyroch členov kapely.


 • K titulu sa hlási Dave Mustaine. Skupina s názvom Gamma (pod vedením Ronnieho Montrosa) má pieseň s názvom
  „Štyria jazdci“, ktorých Mustaine hral vo svojej pre-metalovej kapele Panic. Nazval by Metallicu ako „Štyria jazdci“ a navrhol by, aby zahrali pieseň Gamma. Kapela nikdy neurobila obal, ale názov si privlastnili.


 • Trocha „Sweet Home Alabama“ v strede piesne vznikla potom, čo Dave Mustaine počúval nejakého Lynryda Skynyrda. Keď skupina pracovala na piesni, Mustaine hral niekoľko piesní z „Alabamy“, pretože, ako hovorí, bol „blázon“. Jeho malý vtip však zafungoval a konečný produkt skončil s trochou Skynyrdovej klasiky.
 • James Hetfield, Lars Ulrich a Dave Mustaine sú autormi tejto knihy. Mustaine tiež získal kredity na Zabiť ich všetkých skladby „Jump in the Fire“, „Phantom Lord“ a „Metal Militia“.


 • Bruce Dickinson, popredný spevák skupiny Iron Maiden, nazval Metallicu „preboha môjho života“. V počítačovej hre Iron Maiden Ed Hunter V Pekle je nastavená úroveň, v ktorej môžete zabiť „štyroch jazdcov“.
  Brett - Edmonton, Kanada
 • Metallica má vo zvyku skrátiť skladbu na polovicu tým, že preskočí jamové sólo na moste piesne. Až 7. decembra 2011, pri ich 30. výročí, hrali „Štyroch jazdcov“ od začiatku do konca, vrátane sólového mosta.
  Cristian - Bellflower, CA
 • Pôvodný názov albumu bol 'Metal Up Yer Ass', s umeleckými dielami ramena držiaceho nôž vychádzajúceho zo záchodovej misy. Mysleli si, že to môže spôsobiť problémy, a tak to zmiernili Zabiť ich všetkých , s krvavým kladivom ako umelecké dielo.
 • V roku 2018 uviedla Metallica v San Franciscu akustickú verziu ovplyvnenú krajinou, aby prospela charitatívnej nadácii skupiny All Within My Hands. Nasledujúci rok bol zaradený na ich album Pomocné ruky ... Živo a akusticky v slobodomurárstve . Charita bola založená v roku 2017 s cieľom pomáhať vytvárať udržateľné komunity prostredníctvom vzdelávania pracovnej sily a poskytovania potravín.
 • V Podivné veci epizóda „Mind Flayer“ (2017), Billy to počúva, kým sa pripravuje na rande.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: