Girls Like You od Maroon 5 (s Cardi B)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • „Girls Like You“ je optimistická milostná pieseň, v ktorej Adam Levine ukazuje svoje uznanie svojmu dievčaťu po prekonaní ťažkého obdobia v ich vzťahu.

  Pretože dievčatá ako ty behajú s chlapmi ako som ja
  „Kým nezapadne slnko, keď prídem
  Potrebujem dievča ako ty, áno, áno
  Dievčatá ako vy milujú zábavu a ja tiež


  Adam Levine uznáva, že on a jeho dievča sa vo svojom živote navzájom potrebujú.


 • Maroon 5 debutoval 'Girls Like You' 30. mája 2018 počas ich Bluesová prehliadka Červenej pilulky koncert v Tacoma, Washington.
 • Pôvodne deviata skladba na šiestom štúdiovom albume Maroon 5, Červená pilulka blues , remix predstavujúci americkú rapperku Cardi B, bol vydaný ako singel 30. mája 2018. Vynovená verzia ponecháva pôvodné vokály a produkciu nedotknutú skôr, ako Cardi B v druhej polovici piesne zasunie svoj verš.


 • Maroon 5 majú za sebou históriu spolupráce s rappermi. Medzi minulé prepojenia patria Wiz Khalifa („telefónny automat“), Kendrick Lamar („Nechcem vedieť“) a A $ AP Rocky („Whisky“).
 • Videoklip natočil americký filmový režisér David Dobkin, ktorého životopis zahŕňa aj filmy Šanghajskí rytieri , Svadobné havárie a Sudca . Predtým pracoval s Maroon 5 na ich vizuáloch pre „Sugar“ a „Don't Wanna Know“.

  Klip začína tým, že Adam Levine prevedie skladbu v strede miestnosti, než sa kamera pohne a odhalí speváčku Camila Cabello, ktorá za ním tancuje. Nasleduje sled žien, ktoré okolo neho robia pohyby a synchronizujú pery, vrátane Cardi B. Dámy podľa vzhľadu sú Phoebe Robinson, Aly Raisman, Sarah Silverman, Gal Gadot, Lilly Singh, Amani Al-Khatahtbeh, Trace Lysette, Tiffany Haddish, Angy Rivera, Franchesca Ramsey, Millie Bobby Brown, Ellen DeGeneres, Jennifer Lopez, Chloe Kim, Alex Morgan, Mary J. Blige, Beanie Feldstein, Jackie Fielder, Danica Patrick, Ilhan Omar, Elizabeth Banks, Ashley Graham a Rita Ora.

  Na konci vidíme manželku Adama Levina Behati Prinsloo, ktorá drží dievčatko páru Dusty Rose.
 • Vytvorenie videa trvalo takmer päť mesiacov. Ellen DeGeneresová bola prvou, ktorú požiadali, aby sa objavili, a potom podľa Dobkina pokračovali v predlžovaní plánu, aby bolo k dispozícii viac ľudí. Povedal Týždenník zábavy :

  „Po Ellen sme napísali osobné listy každej z týchto individuálnych žien a skupinu sme veľmi starostlivo kurátorovali. Toto je zoznam ľudí, ktorými sme sa inšpirovali a ktorí povedali áno a skutočne to dokázali. Použil som slovo „kurátor“ len v tom zmysle, že mám zoznam ľudí a ktorí sú k dispozícii a chcú reprezentovať mnoho rôznych rás a náboženstiev, pozadia a orientácie. Adam ... napísal listy. Niektorým ľuďom zavolal. Viem, že volal priamo Tiffany Haddish. '

  Dobkin dodal, že niektoré ženy prišli bez toho, aby ich tímy dostali v poriadku, vrátane Cardi B. „Cardi vyletela a natočila video bez toho, aby to niekto schválil,“ prezradil. 'Bola úžasná.'

  Dobkin priznal, že existuje jedna slávna herečka, ktorej sa nepodarilo pristáť na cameo. 'Jediné, čo som ľutoval, bola Helen Mirren,' povedal, 'ona v tom bude a my sme nemohli vypracovať rozvrh.'
 • Povedal Adam Levine The Independent že si s videoklipom tejto piesne s Davidom Dobkinom dal viac práce ako s akýmkoľvek iným, ktorý natočili. Spomenul si: „Sedeli sme a počúvali pieseň asi 150 -krát a pokúsili sme sa zistiť, na čo bola - ako zvýšiť význam piesne. Pretože „Girls Like You“ je táto roztomilá, celkom jednoduchá pieseň, ale keď pridáte video, bude to mať úplne iný level. “

  „Svet je teraz taký ťažký a deje sa toho veľa, takže sa mi páči, že pieseň a video sú o niečo ľahšie,“ pokračoval Levine. „Vyrástol som, veľa som toho prežil, urobil som všetko zle, ale hlavným poslaním videa je pomôcť ľuďom uvedomiť si, že sa musíme jeden druhému postaviť chrbtom. Ľudia rozhodne robia chyby. Na tejto planéte neexistuje človek, ktorý by to neurobil, ale ak sa navzájom nepodporujeme, sme sklamaní. '
 • Adam Levine napísal pieseň so Starrah a Jasonom Eviganom. Rovnaká trojica tiež napísala pieseň Čo milenci robia od Maroon 5; gitarista James Valentine považuje 'Girls Like You' za pokračovanie v rovnakom duchu.

  'Pre mňa je to skutočne priamočiara, veľmi klasická popová pieseň s ďalším skutočne, skutočne ušným červom, zborovým sborom,' povedal Rádio ABC .
 • Pieseň bola štvrtým hitom skupiny Maroon 5 v kategórii Hot 100 #1 po piesni „Makes Me Wonder“. Pohybuje sa ako Jagger “a„ Ešte jedna noc “.

  Bol to tretí najväčší víťaz rebríčka najlepších 100 Cardi B po „Bodak Yellow“ a „I Like It“.
 • Stúpanie piesne na vrchol rebríčka z 29. septembra 2018 ukončilo rekordnú 34-týždňovú sériu ničoho iného ako rapových piesní (hlavne Drake) na 1. mieste v rebríčku Billboard Hot 100. Predchádzajúca popová melódia na dosiahnutie summitu bola už v r. Január 2018, keď bola 'Havana' Camily Cabello na vrchole.
 • Film „Girls Like You“ sa umiestnil na vrchole rebríčka Vevo medzi najsledovanejšími hudobnými videami na celom svete v roku 2018. Klip mal do 30. novembra 2018 na platforme celkovo 1,3 miliardy zhliadnutí.

  Maroon 5 bol tiež najsledovanejším umelcom na celom svete v roku 2018 s 1,6 miliardou zobrazení na celom svete v službe hostingu videa.
 • Maroon 5 to hrali počas svojho vystúpenia na polčasovej šou Super Bowl 2019, kde ich k piesni spojil gospelový zbor a bicie.
 • S pomocou polčasového šou Super Bowl LIII od spoločnosti Maroon 5 vyšiel album „Girls Like You“ s rekordom v dlhovekosti v rebríčku Billboard Hot 100 zo 16. februára 2019. Pieseň, ktorá sa umiestnila na č. 10, sa zaradila týždeň po udalosti, pričom sa zaradila do 33. týždňa týždňa. top 10. To zodpovedalo rekordu Eda Sheerana Tvar teba „za najdlhších 10 najlepších pretekov v 60-ročnej histórii grafu. Skladba Sunflower od Post Malone a Swae Lee sa neskôr zhodovala s ďalšími dvoma piesňami, keď strávila 33. týždeň v top 10 rebríčka s 21. septembrom 2019.
 • Pieseň zlomila rekord v najdlhšom rebríčku rebríčka Billboard Adult Contemporary, keď v 29. týždni vládla v zhode so dátumom 6. júla 2019 a predbehla skladbu Drift Away Dobieho Graya a strýka Krackera, ktorá v roku 2003 strávila na zozname 28 týždňov. a 2004. Nakoniec bol zosadený z piesne 'You Say' Lauren Daigleovej po tom, čo strávil 33 týždňov na najvyšších miestach.
 • Klasická verzia funkcie v úvodnej epizóde televízneho dobového dramatického seriálu Netflix Bridgerton . Hrá sa to počas scény, kde sa najstaršia dcéra Bridgerton Daphne a ostatné dámy stretnú so svojim pretendentom.


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: