Boží plán od Drakea

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Nasleduje zoznam skladieb Drakea z roku 2017 Viac života , Toronto MC prekvapilo svojich fanúšikov 19. januára 2018 vypadnutím dvoch skladieb z jeho Strašidelné hodiny EP. Dve cesty boli „Boží plán“ a „Diplomatická imunita“. So svojim skákacím prúdom je táto orchestrálna melodická skladba komerčnejšia z dvoch vydaní.


 • V piesni uptempo Drake uvažuje o svojej budúcnosti.

  Boží plán, Boží plán
  Držím sa, niekedy nie, hm
  Cítim sa dobre, niekedy nie, nie


  Napriek tomu, že jeho neprajníci chcú, aby zlyhal, a dokonca niekedy o sebe pochybuje, židovský Toronto Toronto vie, že Boh má s jeho životom plán.


 • Skákací beat dodali:

  Drakeov hlavný hudobný partner ako producent a inžinier Noah '40' Shebib.

  Bývalý producent Taylor Gang Ron LaTour, známejší ako Cardo, ktorý dodal beaty na mnohých albumoch a singloch vrátane THat Part od Schoolboy Q, Goosebumps od Travisa Scotta a GOD od Kendricka Lamara. '

  Devon Jackson, lepšie známy ako Yung Exclusive, je producentom, ktorý je známy predovšetkým vďaka spolupráci s Cardom, s ktorým bol spoluproducentom skladieb „THat Part“, „Goosebumps“ a „God“.

  Torontský producent Matthew Jehu Samuels profesionálne známy ako Boi-1da, ktorý pracoval na úspešných piesňach pre interpretov ako Big Sean ('Blessings'), Eminem (' Nebáť sa '), Rihanna (' Práca ') a Kendrick Lamar (' The Blacker the Berry '). Ako interný producent vydavateľstva Drake OVO Sound dodal beaty pre strihy ako „Summer Sixteen“ a „Know Yourself“.


 • Pieseň nazhromaždila 22. januára 2018 4 326 679 streamov na Spotify v USA, čo je najvyšší počet prehratí za 24 hodín v histórii streamovacej platformy. Rekord držala predtým pieseň „Look What You Made Me Do“ od Taylor Swift.
 • Toto bola Drakeova tretia britská #1 po jeho duete Rihanny „Ako sa volám? “a 2016 rozbiť„ Jeden tanec “.


 • Boi-1da vysvetlil svoj príspevok k Billboard :

  'Bol to napoly dokončený rekord, ktorý mal Drake.' Prišiel za mnou a potreboval, aby som na to odrazil, aby som sa skákal určitým spôsobom. Tak som skončil s tým, že som do záznamu pridal niekoľko bubnov. Vyšlo to dobre. Vibroval som s tým a urobil som, čo bolo potrebné. Vyšlo to ako úžasný rekord. '
 • Počas prvých dvoch týždňov februára 2018 sa v Miami objavilo niekoľko správ o Drakeovej filantropii. Zahŕňali výdavky odhadom 50 000 dolárov na nákup potravín pre zákazníkov v tropickom supermarkete Sabor a prekvapivý študent Destiny James tým, že jej poskytli šek vo výške 50 000 dolárov na školné na univerzite v Miami. Keď 16. februára 2018 vyšiel videoklip k tejto piesni, bolo jasné, čo sa deje. Klip k záberu Kareny Evans sa otvára textom: „Rozpočet na toto video bol 996 631,90 dolára. Dali sme to všetko preč. Nehovor to etikete. “ Potom vidíme, ako vedúci OVO rozdáva takmer 1 milión dolárov na rôzne dobré účely, pričom každý druh činu je dokumentovaný na kameru.
 • „Boží plán“ mal niekoľko týždňov na vrchole rebríčka Billboard Hot 100. Keď dosiahol 10. týždeň na vrchole pozície, stal sa Drake vôbec prvým sólovým mužom s dvoma 10-týždňovými Billboard Hot 100 #1 s, pričom predtým dosiahol úspech s 'One Dance'.
 • To vyhralo za najlepšiu rapovú pieseň na udeľovaní cien Grammy v roku 2019. Drake cenu prevzal, ale podobne ako Childish Gambino a Kendrick Lamar odmietol ponuku na vystúpenie, čo osvetľuje trhlinu medzi zariadením Grammy a hip-hopovou komunitou. Predtým, ako sa jeho reč prerušila, povedal: „Toto je podnik, v ktorom je niekedy na veľa ľudí, ktorí nerozumejú tomu, čo hovorí dieťa zmiešaných rás z Kanady.“
 • Drake pôvodne prišiel s prvým veršom a háčikom v septembri 2017 potom, čo mu Cardo poslal inštrumentál. Kanadský rapper v rozhovore pre podcast Rap Radar povedal, že bol „zaznamenaný z rozmaru v mojom byte a ja som si o tom nič nemyslel“.

  Drake poslal demo na Trippie Redd ako na možnú skladbu pre svoj album, ale rapper z Ohia bol zaneprázdnený robením vlastných vecí. Keď polopracovaná skladba unikla, prinútila Drakeovu ruku dokončiť skladbu a pustiť ju sama. 'Museli sme sa ponáhľať a otočiť sa, pretože som sa obával, že túto verziu dostane iný umelec a začne naň klásť náhodné verše,' vysvetlil.

  „Ponáhľali sme sa, ponáhľali sme sa a pokúsili sa to v nasledujúcich dvoch dňoch zmeniť,“ pokračoval Drake. „Bol som taký,“ Yo, musím urobiť druhý verš. Musí to byť ťažké. “

  Drake dospel k záveru, že úspech piesne bol skutočne „Boží plán“. 'Týždeň predtým som vám nemohol povedať, že' Boží plán 'je môj singel a bude to najväčšia pieseň v mojej kariére,' povedal. „To by som nikdy nevedel. Moja ruka bola práve prinútená. Mám pocit, že by som mohol vynaložiť maximálne úsilie, pri písaní môžem použiť celé srdce a dušu. Na konci dňa ma však vedie nejaká iná sila. Neviem čím to je, ale niekto ma má niekde rád. A to sú len fakty. Veľa z toho je ekologických, nie je to tak vypočítané. “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: