The Greatest od Sia (vrátane Kendricka Lamara)

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Singel z luxusnej edície Toto je herectvo , toto je silná hymna o odmietnutí vzdať sa. Téma vytrvalosti a odolnosti je téma, ktorú Sia už niekoľkokrát navštívila, a to aj na nej Toto je herectvo skladba ' Unstoppable ' a singel Davida Guettu ' Bang My Head .


  • Sia napísala pieseň s Gregom Kurstinom. Medzi ďalšie spolupráce americkej producentky s austrálskou speváčkou a skladateľkou patrí jej prvý americký hit číslo 1 ' Cheap Thrills .


  • Pieseň obsahuje hosťujúci verš Kendricka Lamara, v ktorom rapper Compton svedčí o múdrosti, ktorú získal vďaka svojim bojom a kritike ľudí voči nemu.


  • Hudobné video režírované Stacy Moscatelli obsahuje Siinu tanečnú avatarku Maddie Ziegler. Vynecháva verš Lamar a – pravdivo – aj samotnú hanblivú speváčku.
  • Na účely propagácie singlu Sia zdieľala obrázok seba a Zieglera s dúhovým make-upom na tvárach, ktorý naznačuje pro-LGBT posolstvo. Zdá sa, že prostredie nočného klubu na konci videa s dierami po guľkách v zadnej stene potvrdzuje, že ide o posolstvo povzbudenia pre gay komunitu v dôsledku Streľba v nočnom klube Orlando , ktorá si vyžiadala 49 obetí. V klipe je 49 tanečníkov vrátane Zieglera, ktorý namiesto bielej nosí čiernu parochňu.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: