Groupie Love od Lany Del Rey (vrátane A$AP Rockyho)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto zasnená popová balada predstavuje Lanu Del Reyovú ako fandu, ktorý je vo vzťahu so slávnym hudobníkom.

  Si v bare a hráš na gitare
  Snažím sa nepustiť dav vedľa mňa
  S hviezdou je to niekedy také ťažké
  Keď ho musíte zdieľať so všetkými


  Del Rey bojuje s tým, že sa o hviezdu musí podeliť s jeho zdobiacimi fanúšikmi.


 • Del Reyov dlhoročný priateľ A$AP Rocky vypľuje tretí verš. Najznámejšou predchádzajúcou spoluprácou harlemského rappera so speváčkou bolo hranie jej krásky vo videu 'National Anthem'. Spolu však zložili aj veľa hudby, vrátane Rockyho piesne z roku 2012 'Ridin', ktorá sa mala objaviť na jeho albume. debutový album LONG.LIVE.A$AP pred strihaním na poslednú chvíľu.
 • Skladba vznikla po tom, čo si ju Rockyho producent Hector Delgado vybral ako skladbu, na ktorej by chcel A$AP Rocky spolupracovať:

  „Rockymu sa to páčilo, tak prišiel a urobil verš a potom sa vlastne o pár mesiacov neskôr rozhodol, že to chce urobiť inak, tak urobil iný verš a potom sme trochu zmenili produkciu,“ Del. Rey vysvetlila Zaneovi Loweovi.

  '['Groupie Love'] sa zmenilo tesne predtým, ako sme ho začali dávať na vinyl – v skutočnosti sa zmenilo veľa. V skutočnosti som bola trochu nervózna, ale to je jedna z tých, ktoré som na poslednú chvíľu cítila zmenená k lepšiemu,“ dodala.


 • Hovoriť s Vidly o tom, prečo sa v tejto piesni napísala ako uctievajúca oddaná, Del Rey povedala: 'Staré zvyky zomierajú ťažko - stále milujem rockovú hviezdu.'


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: