Povedal som vám v poslednej dobe od Van Morrisona

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň je široko považovaná za text o vzťahu Van Morrisona s Bohom a náboženskom presvedčení. Aj keď sme ho nikdy nepočuli hovoriť konkrétne o piesni, uznáva v svojej hudbe duchovný prvok. Pri otázke na túto tému v rámci otázok a odpovedí v roku 2009 v Čas Morrison povedal, že náboženstvo je druh slovnej hry. Je to čokoľvek, čo to znamená pre tých jednotlivcov, ktorí sa riadia týmto systémom viery. Ak hovoríte, že pre mňa niečo má ducha alebo „cítim ducha“, bolo by to vhodnejšie - duch v aristotelovskom zmysle, že myseľ, telo a duch sú jedna vec. Čo sa líši od náboženstva. '


  • Rod Stewart to predviedol na svojom MTV odpojená špeciál v roku 1993 a vydal túto akustickú verziu na svojom albume Odpojený ... A posadený . Táto verzia bola veľkým hitom a v USA a Veľkej Británii sa umiestnila na 5. mieste. Stewart na konci svojho vystúpenia na MTV plakal, prekonaný emóciami pre vtedajšiu manželku, herečku a modelku plaviek Rachel Hunter. Zosobášili sa v rokoch 1990-1999. Hunter po rozvode tvrdil, že Rod sa „nudil“.


  • Existuje country pieseň zo 40. rokov s názvom „Have I Told You Lately That I Love You“, ktorú nahrali Elvis Presley, Gene Autry, Bing Crosby a Ray Price, ale to je úplne iná pieseň. Ten napísal Scotty Wiseman.


  • Morrison nahral túto pieseň s The Chieftans v roku 1995. Táto verzia sa objavila na albume skupiny Dlhý čierny závoj a získal Grammy za najlepšiu popovú spoluprácu s vokálmi.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: