Nebo od Bryana Adamsa

Zistite Svoj Počet Anjela

  • V rozhovore pre december 2003, skladateľ Jim Vallance povedal, že je spoluautorom tejto piesne s textárom Bryanom Adamsom pre „hrozný film s názvom Noc v nebi o striptérovi, ktorý bol prepustený v roku 1983. “ Film mohol mať tretiu priečku, ale pieseň bola hitom monštier. Pôvodne power balada, v roku 2002 ju zaznamenal DJ Sammy, ktorého verzia bola umiestnená na 1. mieste vo Veľkej Británii a na 8. mieste v USA.


  • V roku 2002 DJ Sammy nahral svoju verziu spolu s nemeckým producentom Yanou a holandským spevákom Do. Yanou pripomenul 1000 UK #1 hitov Jon Kutner a Spencer Leigh: „Dôvod, prečo som si vybral„ Nebo “, je ten, že ho milujem a má veľmi zvláštnu pamäť z mladosti. Požiadal som Do, aby spievala na tranceovej skladbe, s ktorou súhlasila, ale ona tiež trvala na nahrávaní pomalšej verzie, ktorá je verná originálu. “


  • Keď sa Songfacts spýtal Adamsa, čo si myslí o verzii tejto piesne pre DJa Sammyho, odpovedal: „Všetci milujú túto pieseň a ja som bol nadšený z tanečnej verzie, ktorú produkovala Yanou. Je vždy zaujímavé počuť, ako ostatní ľudia interpretujú vašu hudbu, niekedy sa ako táto verzia spoja. '


  • Remix DJ Sammy bol tiež osobným favoritom Jessie Gilbert, ktorá vo veku 11 rokov vyhrala majstrovstvá sveta v amatérskom šachu žien. Jessie zomrela za tragických okolností v júli 2006 vo veku iba 19 rokov; pieseň hrali nasledujúci mesiac na jej pohrebnom obrade v Kostole svätého Marka v Reigate.
    Alexander Baron - Londýn, Anglicko
  • Boli vyrobené dve verzie videa. Prvú, uvedenú v novembri 1984, režíroval Steve Barron, ktorý pracoval na väčšine vtedajších Adamsových videí. Tento ukazoval Adamsa stojaceho na pódiu medzi hromadami televíznych prijímačov zobrazujúcich časti členov jeho kapely. Zábery z davu odhaľujú, že sedadlá nie sú plné ľudí, ale televíznych prijímačov, čo robí z Adamsa jediného človeka v budove.

    Druhé video vyšlo v marci 1985 a má prístupnejší koncept. V tomto sa chlap stiahne za opitú jazdu po ulici z koncertu Bryana Adamsa. Dievča, ktoré šoféroval, ho vyhodilo a ide do šou, kde sa s Adamsom spoja. Táto druhá verzia bola nominovaná na MTV Video Music Award v kategórii najlepšia kamera.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: