Boky Neklame od Shakiry

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Názov „Hips Don't Lie“ pochádza zo Shakirinej štúdiovej mantry o tom, ako si členovia jej kapely musia dávať pozor na boky, aby zistili, kam by mala pieseň, na ktorej práve pracujú, ísť - ak sa nepohybujú, niečo nie je v poriadku. . „Povedal by som im,“ počúvaj, boky neklamú. Ak sa nepohybujú, nefunguje to. Ak sa chvejú, sme v dobrej kondícii. '' Shakira potom vzala svoj súkromný vtip s kapelou a dala ho do kontextu piesne, ktorá hovorí o 'Žena tancuje, jej zvodné schopnosti prostredníctvom tanca.'
  Mahvash - Lahore, Pakistan


 • Wyclef Jean robí rap. Vychádza z jeho piesne „Dance Like This“, ktorú nahral s Claudette Ortiz Špinavý tanec (Havanské noci) soundtrack v roku 2004. Jean vysvetlil Žiť denne prečo to prerobil so Shakirou: „Boh pracuje záhadnými spôsobmi. Musel som urobiť záznam pre Shakiru. Chceli, aby som remixoval „La Tortura“. Hovoril som si: „Nie. Mám tento záznam, o ktorom si naozaj myslím, že ak so mnou príde Shakira a my ho prerobíme, naozaj si myslím, že to bude fungovať. ' Myslím si, že to v roku 2004 jednoducho chýbalo, pretože to nebolo propagované správne a pravdepodobne ten správny umelec nebol na zázname. Myslím, že moje inštinkty boli správne. '


 • Intro pochádza z piesne 'Amores Como El Nuestro' od Jerryho Riveru. Rozmach trúby bol prevzatý z piesne „Deja Vu (Uptown Baby)“ od Lorda Tariqa a Petera Gunza.


 • Bola vytvorená verzia videa „Iba pre fanúšikov“, ktorá pozostáva z amatérskych záberov rôznych fanúšikov, ktorí pieseň tancujú a spievajú.
 • Kostýmy a postavy vo videu boli inšpirované karnevalom Barranquilla, významnou oslavou v Španielsku. Britská režisérka Sophie Muller, ktorá sa ujala klipu, je známa svojou spoluprácou s Gwen Stefani, Sarah McLachlan, Annie Lennox a mnohými ďalšími.
  Donovan Berry - El Dorado, AR, nad 4


 • Wyclefova rada „Späť, ako keď Pac nosil prepravky pre Humpty Hump“ sa týka toho, keď Tupac Shakur začínal svoju rapovú kariéru ako člen Digital Underground a mentoroval ich vodca Shock G, ktorý bol známy aj ako „Humpty Hump“. '
 • Podľa Nielsen Broadcast Data Systems bola táto pieseň najhranejšou popovou piesňou za jediný týždeň v histórii amerických rádií. V týždni, ktorý sa končí 2. júna 2006, sa hralo 9637 krát, čím sa zatienil predchádzajúci rekord držanej 'Hollaback Girl' Gwen Stefani z 9582 hier za týždeň.
 • To sa umiestnilo na vrchole hitparád vo väčšine krajín a bola najúspešnejšou piesňou roku 2006 na celom svete. Jediný veľký národ, kde pieseň nedosiahla pozíciu Top 20, bol vo Švédsku, kde vyvrcholila na čísle 45.
 • V roku 2000 to bol najpredávanejší singel na svete. Druhý v poradí bol ' Bláznivo zamilovaný „Beyoncé s Jay-Zom, za ktorým nasleduje Black Eyed Peas“ Moje hrby . '
 • Toto bolo použité na Škaredá Betty v epizóde 2006 „Kráľovná na jeden deň“ a Silicon Valley v epizóde 2014 „Optimálna účinnosť tip-to-tip“. Predstavil sa aj v romantickej komédii z roku 2008 27 šiat .
 • Vďaka tomu boli Shakira a Wyclef Jean nominovaní na Grammy za najlepšiu popovú spoluprácu s vokálmi v roku 2007. Prehrali s Tony Bennettom a Steviem Wonderom za duet „For Once In My Life“.
 • Pre Shakiru to bol prvý hit číslo 1 na Hot 100.
 • Shakira to spievala v polčase Super Bowlu 2020 medzi San Francisco 49ers a Kansas City Chiefs. NFL, ktorá sa zbavila činov ako Maroon 5 a Coldplay, vložila do šou trochu latinskej chuti tým, že predviedla Shakiru a Jennifer Lopez.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: