Človek od Rag'n'Bone Mana

 • Rory Graham je britský spevák a skladateľ, ktorý vystupuje pod menom Rag'n'Bone Man. Jeho spevácke nom de plume sa zrodilo z posadnutosti britským sitcomom o obchode s handrami a kosťami, Steptoe a syn .
 • Grahamova hudobná kariéra sa začala vo veku 15 rokov, keď MCed s bicími a basovými gitarami pomocou držadla Rag 'N' Bonez, predtým, ako sa stal spevákom rumunského výboru Brighton Hip Hop crew.

  Graham si zachoval lásku k blues ako dôsledok zbierky záznamov svojho otca a ako 19 -ročný povzbudzovaný svojim otcom spieval pri bluesovom džeme v miestnej krčme. Potom začal byť objednaný na akustické koncerty a povzbudzovaný, začal sa zameriavať na svoje vlastné projekty.
 • Tento výraz smrteľnej zraniteľnosti je prvým hitovým singlom Rag 'n' Bone Mana. Dosiahol #1 vo viacerých krajinách vrátane Rakúska, Belgicka, Nemecka, Maďarska, Slovenska a Švajčiarska. V Nemecku sa držal na prvých priečkach rebríčka viac ako tri mesiace.
 • V piesni Graham lamentuje nad ľudským stavom a nad neschopnosťou chybného človeka uspokojiť potreby všetkých.

  Niektorí ľudia si myslia, že ich dokážem vyriešiť
  Pán nebesia hore
  Som predsa len človek, som predsa len človek
  Nehádž vinu na mňa


  Iba Boh v nebi je schopný poskytnúť úplnú odpoveď na problémy ľudí.
 • Napísal to Rory Graham s frontmanom Benovho brata Jamesom Hartmanom. Anglická skupina je známa predovšetkým vďaka singlu „Let Me Out“, ktorý bol nominovaný na cenu Ivor Novello v kategórii najlepšia hudobná a textová pieseň.
 • Pieseň vzišla z rozhovoru medzi Grahamom a Hartmanom. Vysvetlil Graham NME vo videorozhovore: „Viete, ľudia vo všeobecnosti dosť nariekajú nad vecami, ktoré nie sú veľmi dôležité a bolo to ako keby ste urobili malý krok späť od seba a prestali byť sebeckí a len sa poobzerali, čo sa deje v životy iných ľudí a čoskoro si uvedomíte, že je to len bezvýznamné; tvoj problém už v skutočnosti nie je problémom. '
 • O réžiu videa sa postaral Charlie Robins, ktorý tiež nakrútil hudobné klipy k filmom Naughty Boy s predstaveniami Beyoncea 'Runnin' (Lose It All) 'a Tinie Tempah s filmom' Nenechať ísť 'od Jessie Glynne. Výkonový vizuál oslavuje ľudstvo vo všetkých jeho formách. Graham povedal:

  „Video na tému„ Človek “je akýmsi prvým, s ktorým som v skutočnosti nemal veľa spoločného, ​​pokiaľ ide o réžiu, pretože zvyčajne som do procesu videa veľmi zapojený. Väčšinou na to prídem. Väčšinou to beriem ľuďom, aby predložili svoje nápady, ale v tomto som sa skutočne pozastavil nad tým, čo robiť.

  Ak mám byť úprimný, bol som trochu skúpy na všetky nápady, ktoré vtedy prišli. Lesklo sa veľa: „Si v nočnom klube“ alebo všetky tieto nápady a ja som si pomyslel: „F-k tomuto. To nie je dobré. Nechcem taký typ videa. “ A Charlie Robins sa práve vrátil s týmto skutočne jednoduchým nápadom a spôsob, akým mi ho predložil, bol o týchto meniacich sa tvárach a snahe dostať z toho jednotlivé emócie. A myslím si, že to funguje naozaj dobre.

  Musel som byť presvedčený, že som vo videu veľa, pretože sa mi to vo videách veľmi nepáči. Nie je to moja vec. Synchronizáciu pier a podobné veci nemám veľmi rád; príde mi to veľmi neprirodzené. Myslím si však, že aj vzhľadom na to, že som na kameru veľmi nešikovný, stále si myslím, že to vyšlo celkom dobre. '
 • Na otázku, či sú na prvom mieste texty alebo hudba, počas rozhovoru v sérii Beats by Dr. Dre Beat x Beat Graham odpovedal: „Melódia už bola. Môj kamarát Jamie Hartman už mal melódiu a on mi ju zahral. Bol som rád, že sa mi to páči, napíšem mi k tomu text. '
 • Pieseň bola pôvodne hitom v Nemecku. Grahamova vlasť pôvodne odolala kúzlam piesne, až do novembra 2016, keď súťažiaca X Factor Emily Middlemas dala show-stop performance 'Human' , čo viedlo k rýchlemu uvedeniu originálu Rag'n'Bone Mana na trh v Británii.
 • Vďaka tomu sa stal najlepším singlom pri udeľovaní cien BRIT Awards 2018. Rag'n'Bone Man na ceremónii predviedol aj „Skin“ po tom, ako ho hostiteľ Jack Whitehall predstavil ako muža s „hlasom anjela a bradou čarodejníka“.
 • Toto bolo uvedené vo finále sezóny 7 Obleky . Táto epizóda znamenala posledné vystúpenie Meghan Markle, ktorá hrala Rachel Zane, v šou.


Zaujímavé Články