I Don't Wanna Live Forever od Taylor Swift (vrátane Zayna)

 • Taylor Swift nahrala túto pieseň ako duet so Zaynom Malikom k filmu Fifty Shades Darker . Pieseň je z pohľadu postáv vo filme Ana (Dakota Johnson) a Christian (Jamie Dornan), ktoré majú vzťah láska/nenávisť. Pieseň ich nakoniec prahne po sebe, pretože Swift a Malik spievajú:

  Nechcem žiť večne
  Pretože viem, že budem žiť nadarmo
  A nechcem sa hodiť kamkoľvek
  Chcem len stále volať tvoje meno
  Kým sa nevrátiš domov
 • Taylor Swift napísala túto pieseň s Jackom Antonoffom a Samom Dewom. Trať vyrobil Antonoff.

  Antonoff je známy predovšetkým ako frontman skupiny Bleachers a hlavný gitarista skupiny pop-rockovej skupiny Fun. Predtým na nej spolupracoval s Taylor Swift 1989 skladby „Out Of The Woods“, „I Wish You would“ a „You R In Love“.

  Antonoff povedal: „I Don't Wanna Live Forever“ sa dali dohromady veľmi rýchlo. Napísal som to s Taylor a Samom Dewom a produkoval som to doma, väčšinou na Paper Sounds ... nahratého Taylora u mňa doma. Zayn poslal diely z LA - v zásade sme to urobili za týždeň. Nikdy som nezažil, aby niečo vyšlo tak rýchlo. '
 • Bola to prvá nová pieseň, ktorú Swift naspievala od jej albumu 2014 1989 . Pieseň vyšla bez upozornenia na iTunes krátko pred polnocou 8. decembra 2016 a rýchlo sa dostala na prvé miesto v tomto zozname.
 • Aj keď bola pieseň prekvapivou spoluprácou, americká speváčka a bývalá hviezda One Direction už mali dve súvislosti: Swift mal v zime 2012-2013 veľmi zdokumentovaný románik s Malikovým 1D spoluhráčom Harrym Stylesom a Zaynova priateľka Gigi Hadid súčasť Swiftovej čaty.
 • Taylor Swift hovorila o svojom spolupracovníkovi vo videu zo zákulisia: „Zayna poznám naozaj dlho,“ povedala. 'Myslím si, že jeho hlas je jedným z tých, ktoré sú naozaj vzácne, a myslím si, že je skutočne zvláštny a úžasný a je naozaj, naozaj úžasné, spolupracovať.'

  „Je úžasné, keď sa pustíte do práce s ľuďmi, s ktorými sa stretávate, pretože otázka„ Budeme spolu vychádzať? “ je už zodpovedané „Áno, dohodneme sa. To je Zayn. Stretávame sa, je to v poriadku, “pokračoval Swift. 'Je tiež neuveriteľne talentovaný a mám naozaj šťastie, že môžem robiť túto pieseň, na ktorú som s ním skutočne hrdý.'
 • Náladové, temné a ničivé video režíroval častý spolupracovník The Weeknd Grant Singer (nakrútil klipy k kanadskému filmu „The Hills“, Necítim moju tvár 'a' Starboy . ') Natáčalo sa v londýnskom hoteli St. Pancras Renaissance.
 • To vyhralo za najlepšiu spoluprácu pri udeľovaní cien MTV Video Music Awards 2017. Bolo to vôbec prvýkrát, keď bývalý člen One Direction tvrdil, že je VMA ako sólový umelec.


Zaujímavé Články