I Don't Wanna Live Forever od Taylor Swift (vrátane Zayna)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Taylor Swift nahrala túto pieseň ako duet so Zaynom Malikom k filmu Fifty Shades Darker . Pieseň je z pohľadu postáv vo filme Ana (Dakota Johnson) a Christian (Jamie Dornan), ktoré majú vzťah láska/nenávisť. Pieseň ich nakoniec prahne po sebe, pretože Swift a Malik spievajú:

  Nechcem žiť večne
  Pretože viem, že budem žiť nadarmo
  A nechcem sa hodiť kamkoľvek
  Chcem len stále volať tvoje meno
  Kým sa nevrátiš domov


 • Taylor Swift napísala túto pieseň s Jackom Antonoffom a Samom Dewom. Trať vyrobil Antonoff.

  Antonoff je známy predovšetkým ako frontman skupiny Bleachers a hlavný gitarista skupiny pop-rockovej skupiny Fun. Predtým na nej spolupracoval s Taylor Swift 1989 skladby „Out Of The Woods“, „I Wish You would“ a „You R In Love“.

  Antonoff povedal: „I Don't Wanna Live Forever“ sa dali dohromady veľmi rýchlo. Napísal som to s Taylor a Samom Dewom a produkoval som to doma, väčšinou na Paper Sounds ... nahratého Taylora u mňa doma. Zayn poslal diely z LA - v zásade sme to urobili za týždeň. Nikdy som nezažil, aby niečo vyšlo tak rýchlo. '


 • Bola to prvá nová pieseň, ktorú Swift naspievala od jej albumu 2014 1989 . Pieseň vyšla bez upozornenia na iTunes krátko pred polnocou 8. decembra 2016 a rýchlo sa dostala na prvé miesto v tomto zozname.


 • Aj keď bola pieseň prekvapivou spoluprácou, americká speváčka a bývalá hviezda One Direction už mali dve súvislosti: Swift mal v zime 2012-2013 veľmi zdokumentovaný románik s Malikovým 1D spoluhráčom Harrym Stylesom a Zaynova priateľka Gigi Hadid súčasť Swiftovej čaty.
 • Taylor Swift hovorila o svojom spolupracovníkovi vo videu zo zákulisia: „Zayna poznám naozaj dlho,“ povedala. 'Myslím si, že jeho hlas je jedným z tých, ktoré sú naozaj vzácne, a myslím si, že je skutočne zvláštny a úžasný a je naozaj, naozaj úžasné, spolupracovať.'

  „Je úžasné, keď sa pustíte do práce s ľuďmi, s ktorými sa stretávate, pretože otázka„ Budeme spolu vychádzať? “ je už zodpovedané „Áno, dohodneme sa. To je Zayn. Stretávame sa, je to v poriadku, “pokračoval Swift. 'Je tiež neuveriteľne talentovaný a mám naozaj šťastie, že môžem robiť túto pieseň, na ktorú som s ním skutočne hrdý.'


 • Náladové, temné a ničivé video režíroval častý spolupracovník The Weeknd Grant Singer (nakrútil klipy k kanadskému filmu „The Hills“, Necítim moju tvár 'a' Starboy . ') Natáčalo sa v londýnskom hoteli St. Pancras Renaissance.
 • To vyhralo za najlepšiu spoluprácu pri udeľovaní cien MTV Video Music Awards 2017. Bolo to vôbec prvýkrát, keď bývalý člen One Direction tvrdil, že je VMA ako sólový umelec.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: