Nechcem, aby mi niečo uniklo od Aerosmith

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Toto bolo uvedené vo filme Armagedon , v ktorom hrala dcéra Stevena Tylera, Liv Tyler. U2 boli pôvodne požiadaní, aby uviedli túto pieseň pre film - nápad na uvedenie Aerosmithu prišiel až po obsadení Liv.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko


 • Veľkolepá inscenácia s 52-členným orchestrom bola zďaleka najväčším hitom spoločnosti Aerosmith na US Hot 100 a bola ich jedinou hitparádou. V septembri 1998 to bola #1 USA a stala sa jednou z najobľúbenejších piesní roka.

  Pieseň dostala od umiestnenia obrovskú ranu Armagedon , ktorý bol celosvetovo najlepšie zarábajúcim filmom roku 1998.


 • Diane Warren napísala túto pieseň, ktorá je o vážení si každej chvíle strávenej s inou osobou. Niektoré ďalšie úspešné piesne, ktoré Warren napísal, zahŕňajú „ Nič nás teraz nezastaví „Starship“ Keby som mohol vrátiť čas „Cher“, „When I See You Smile“ od zlej angličtiny a „Chcel by som pre teba klamať (a to je pravda)“ od Meat Loaf.


 • Diane Warren našla inšpiráciu pre túto pieseň po tom, čo sa dozvedela o rozhovore, kde James Brolin povedal, že keď bola jeho manželka Barbra Streisand preč, chýbala mu, aj keď spal. Keď sa rozhodla napísať pieseň pre Armagedon Myslela si, že je to dobrý sentiment, pretože film pojednáva o hroziacom zničení všetkého na Zemi.
 • Táto pieseň predĺžila vládu Aerosmitha ako najhorúcejšej rockovej skupiny 90. rokov. Ich album z roku 1993 Uchopte sa obsahoval štyri úspešné dvojhry, ktoré sa tiež veľmi dobre darili na MTV. Keďže nová generácia fanúšikov objavila zadný katalóg skupiny, boli tak populárni ako kedykoľvek predtým a vypredávali predstavenia po celom svete. Ich následný album, Deväť životov „Bol to boj a bol vydaný až v roku 1997. Bol oveľa menej populárny, pretože žiadny z jeho singlov neprelomil Top 25. Aerosmith stále mohol zaplniť štadióny, ale musel vypadnúť z cesty v apríli 1998, keď Steven Tyler roztrhol jeho ACL v mikrofóne sa stane nehodou počas show v Anchorage.

  Kapela bola na ústupe a čelila možnosti prázdnych miest, keď koncom leta pokračovali v turné, ale táto pieseň oživila ich šťastie. Turné pokračovalo 9. septembra, keď bola pieseň „I Don't Wanna Miss Miss A Thing“ skladbou číslo 1 v Amerike. Názov albumu sa ukázal ako prezieravý, pretože sa opäť stali najobľúbenejšími rockermi v tejto krajine a stále vydávali hity, zatiaľ čo ich súčasníci ako The Rolling Stones boli nútení oprieť sa o svoje dedičstvo, aby predali lístky.


 • The Armagedon soundtrack, posilnený touto piesňou, sa v USA umiestnil na 1. mieste. Obsahoval ďalšie tri piesne Aerosmith: „ Sladké emócie „Ich cover albumu„ Come Together “a novej piesne„ What Kind of Love Are You On “, ktorú nahrali pre Deväť životov album, ale nevystúpil.
 • Dokonca aj spisovateľka tejto piesne Diane Warrenová to považovala za trochu výstredné. Povedala Výkonný skladateľ : „Niektoré texty, napríklad„ Môžem zostať hore, len aby som ťa počul dýchať “, povedal by som si:„ Nie, nerob to. Nesleduj ma, ako dýcham. Nebudem môcť spať Choď robiť niečo iné. ' Je to také zábavné, pretože časť mňa by nikdy nechcela, aby mi to niekto povedal, ale potom to napíšem znova. “
 • Gitarista Joe Perry vysvetlil, že keď sa zamyslí nad tým, že by sa titulná pieseň stala najväčším hitom Aerosmithu Klasický rock časopis v roku 2002: „V tom čase sme jednoducho nemali čas usadiť sa a urobiť to. Boli sme na ceste, tak nás priviedli, aby sme sa pozreli na film, a povedali: „Tu je pieseň, tu sa hodí do filmu, môžete to urobiť, ak chcete.“ Takže do troch dní sme boli v štúdiu a strihali sme to. A áno, želáme si, aby sme mali trochu viac času, aby sme to mohli skúsiť napísať, ale bolo to perfektné načasovanie. Pieseň bola skvelá, ľuďom sa páčila a myslím si, že ľudí až tak nezaujíma, kto ju napísal. '
 • Keď Diane Warren písala túto pieseň, myslela si, že ju bude spievať niekto ako Celine Dion. Bola prekvapená, keď sa z umelca stal Aerosmith, ale nakoniec to dopadlo celkom dobre. „Pamätám si, že som bol v hoteli Sunset Markíza, sedel som s ním za klavírom, učil som ho pieseň a len som mal zimomriavky po celom tele, keď som počul, ako pieseň ožíva jeho hlasom a vie, čo to bude. ' povedala Výkonný skladateľ o spolupráci so Stevenom Tylerom na piesni. 'Bol to úžasný zážitok. Písal som predtým s Aerosmith a nikdy nerobili piesne, ktoré sme napísali. '
 • Country spevák Mark Chesnutt sa tomu venoval neskôr v roku 1998 a stal sa tak titulnou skladbou jeho ôsmeho albumu. Vo februári 1999 sa jeho verzia dostala na vrchol rebríčka Country a vyšplhala sa na #17 na Hot 100, päť mesiacov potom, čo sa Aerosmith dostal na prvé miesto s originálom.
 • Na videu si všimnete, že Steven Tyler je prekvapivo nehybný. Dôvodom bolo to, že bol postrelený po zranení kolena a mal na sebe nepríjemnú ortézu, ktorá obmedzovala jeho pohyb. Režisér videa Francis Lawrence použil na kompenzáciu veľa záberov zblízka.
 • Aerosmith predviedol úryvok z toho v polčasovej šou Super Bowl v roku 2001, potom sa vydal na „Walk This Way“ spolu s N'Sync, Britney Spears, Mary J. Blige a Nelly.
 • V roku 1999 získal Nickelodeon Teen Choice Award za milostnú pieseň roka.
 • V prieskume z roku 2008, ktorý uskutočnil káblový hudobný kanál Magic TV, ho britskí diváci zvolili za obľúbenú pieseň lásky tohto národa.
 • Britský boxer v ťažkej váhe Tyson Fury oslávil 28. novembra 2015 svoje rozrušené víťazstvo nad ukrajinským Wladimirom Kličkom v nemeckom Dusseldorfe trochou karaoke v ringu. 'Sľúbil som všetkým, že po tomto boji zaspievam pieseň,' povedal Fury. „Toto je pre mojich fanúšikov z Veľkej Británie, mojich írskych fanúšikov, mojich amerických fanúšikov a mojich nových nemeckých fanúšikov; a predovšetkým, toto je zasvätenie mojej manželke. “ Čerstvo korunovaný šampión v ťažkej váhe potom pokračoval do opásať túto pieseň .

  Vzhľadom na to, že práve absolvoval 12 kôl, nebolo to zlé prevedenie. Joe Perry bol ohromený. „Považoval som to za skvelé!“ Povedal Vanyaland . „Takto to prepásnuť ... hovoriť o tom, ako byť vo forme. Klobúk dole pred ním; a spievať svojej manželke ... je to triedny čin! '

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: