Rozpadám sa od Posta Malona

  • Túto srdečnú pieseň o zlom rozchode produkoval častý spolupracovník The Weeknd Illangelo a objavila sa ako siedma skladba na debutovom albume Post Malone Stoney , ktorá bola vydaná v decembri 2016.


  • O desať mesiacov neskôr Stoney bolo upustené, vyzlečené živé vystúpenie „Rozpadám sa“, ktoré zverejnil používateľ twitteru rosesdua a neskôr ho zdieľala stránka na Facebooku Youngcerati, sa stalo virálnym na sociálnych médiách, čím pieseň získala nové nohy. Predaje piesne sa dostali do top 20 na iTunes.

    Post poznamenávajúc, ako noví fanúšikovia reagujú na objav melódie, rozhodli sa vydať zo skladby Post Malone a Republic Records oficiálny singel. Bol to neobvyklý krok, pretože „Rockstar“, vydaný na propagáciu umelcovho druhého albumu Beerbongs & Bentleys, sa už nachádzal v horných oblastiach Hot 100.
  • Pieseň pochádza z čias Post Malona na strednej škole Grapevine v Texase. Pripomenul na GQ : 'Viete, túto pieseň som napísal asi vtedy, keď som bol malý naivný chlapec zo strednej školy, takže toto je skratka o strednej škole, ktorú neprezradíme, ale ona je skutočná McA-diera.'
Zaujímavé Články