I Feel It Coming od The Weeknd (vrátane Daft Punk)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Weeknd tu spieva o dievčati, ktoré má v predchádzajúcich vzťahoch zlé skúsenosti, a spevák sa ju pokúša upokojiť:

  Takže zlato, môžem to napraviť
  Len ma musíš skúsiť
  Aby som vám dal to, čo chcete


  The Weeknd je obrovským zástancom sily sexu spojiť dvoch ľudí.


 • Refrén sa skladá z riadkov „Cítim, že to prichádza. Cítim, že sa to blíži, zlatko, spievané štyrikrát. Weekndov opis pocitu blížiaceho sa orgazmu opakovaním textov zdôrazňuje intenzitu okamihu.


 • Daft Punk sa pripojte k The Weekndovi na háku. Francúzske duo je spoluautorom piesne, ich druhej Starboy spolupráca nadväzujúca na album titulná skladba .


 • The Weeknd povedal Wall Street Journal že napísať dve piesne s Daft Punk bol celkom zážitok.

  „Ich štúdio je ako vesmírna loď; Existuje veľa zariadení, “povedal,„ ale spôsob, akým robia hudbu, ako ju vysvetľujú, je veľmi filmový. Akoby čítali stránku z románu: „Chceme sa uistiť, že na konci bude pocit, že vychádza slnko, a možno dôjde aj k prenasledovaniu auta.“ Môžu byť technickí, ale bolo zaujímavé, ako si vizualizujú tvorbu hudby. “
 • The Weeknd pripomenul Zanovi Lowemu, ako tvoril trať s Thomasom Bangalterom a Guyom-Manuelom de Homem-Christom z Daft Punk.

  „Tak som vošiel, išli sme do Paríža. Prišiel som do relácie a Thomas a Guy-Manuel už začali skladbu, ktorá bola „I Feel It Coming“, čo bola iba hudba, „povedal.

  „A bola to jedna zo skladieb, ktoré mi hrali, a ja som sa po nich voľne pohyboval a snažil som sa s nimi nájsť atmosféru. Viete, Guy-Manuel a Thomas ma akýmsi spôsobom usmerňovali, ako to urobiť ... pretože chcú, aby to znelo čo najautentickejšie. '


 • The Weeknd predviedol túto pieseň s Daft Punk na udeľovaní cien Grammy v roku 2017 na scéne, ktorá vyzerala ako pevnosť samoty.
 • Video režíroval Warren Fu zo spoločnosti SeeOutLoud Productions, ktorý stojí aj za klipmi k albumu Daft Punk Pamäti s náhodným prístupom skladby „Get Lucky“, „Lose Yourself to Dance“ a „Instant Crush“. Vizuálne prvky Abel Tesfaye na nejakej vzdialenej skalnatej planéte v inej galaxii majúci zánik romantiky s krásnym mimozemšťanom meniacim stav, ktorého hrá modelka Kiko Mizuhara. Dvojica Daft Punk sa objavuje na konci videa v outfitoch podobných Darthovi Vaderovi.
 • (Upozornenie na spoiler!) Tesfaye a Mizuhara skončia ako skamenené. Ich osud bol inšpirovaný rôznymi obrazmi a spomienkami z Fuovho detstva vrátane ikonického obrazu obete sopečnej erupcie Pompejí v roku 79 n. L., Ktorý zmrazil niektorých ľudí z mesta uprostred gesta v popolovej hrobke.

  „Konceptuálne som myslel na ľudí, ktorí boli pochovaní v sopečnom popole Mt. Vezuv ... tá póza, “povedal Fu Billboard časopis. 'Pozrel som sa na to potom, čo sme to natočili, a uvedomil som si, že som musel vidieť tú fotografiu toho chlapíka, ktorý sa natiahol.' Keď som bol na scéne s Ábelom, povedal som: „Natiahni ruku týmto spôsobom, akoby si po niečom túžil, akoby sa ti Boh obrátil chrbtom.“
 • Weeknd to spieval počas svojho polčasového vystúpenia v Super Bowle 2021. Žiadny Daft Punk alebo žiadny špeciálny hosť, pretože v tom zostal sólo, čiastočne kvôli obmedzeniam spôsobeným pandémiou koronavírusu.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: