Gnash (I Hate U I Love U) (vrátane Olivie O'Brien)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Los Angelesský spevák a producent Gnash sa spojil so speváčkou a skladateľkou Bay Area Oliviou O'Brienovou, aby vytvorili túto pieseň. O'Brien pôvodne napísal skladbu a už mal pracovný vzťah s Gnashom, ktorý pokryl jeho melódiu „Disposable“. Zoznámili sa v LA a Gnash prepracoval rytmus a pridal verš. Vydaný ako singel sa pre oboch umelcov stal prvým víťazom hitparád v Austrálii.


 • Pieseň je o následkoch rozchodu, keď obidve strany stále chýbajú. Kým O'Brien je stále na rovnakom emocionálnom mieste, ako keď sa rozišli, Gnash bol čiastočne schopný ísť ďalej. On spieva:

  Viem, že ovládam svoje myšlienky a mala by som prestať spomínať
  Ale naučil som sa od svojho otca, že je dobré mať pocity
  Keď láska a dôvera pominú
  Myslím, že sa to pohne ďalej


  Gnash vysvetlil v a Genius.com Pripisovanie: „Nikdy som naozaj necítil, ako to pokračuje v pohybe, dokonca ani po prvom rozchode, pretože dvere sa nikdy poriadne nezavreli. Tentokrát, pretože sa rozhodujem, že to skutočne cítim a je to na nič. Toto je tiež odkaz na riadok „Myslím, že to rastie“ v Dammit od Blink-182.
 • Povedala Olivia O'Brienová Rádio ABC že pieseň pôvodne napísala, pretože bola „smutná z chlapca“. Dodala: „Mám stovky piesní z prvého ročníka ... kde by som len písala o všetkých chlapcoch, ktorých som mala rada ... a všetky sú také zlé! Tento sa ukázal byť dobrý! “


 • Olivia O'Brien vydala svoju sólovú verziu piesne s názvom „Hate U Love U“ 20. marca 2016. Jej prevedenie vyvrcholilo v USA na čísle 99.


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: