U2 som stále nenašiel to, čo hľadám

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Texty by mohli odkazovať na hľadanie duchovného osvietenia alebo hľadanie lásky. V rozhovore s Valiaci sa kameň Bono povedal, že pieseň je „hymnou pochybností viac ako viery“.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko


 • The Edge vymysleli názov a melódiu a Bono okolo toho napísal texty.


 • Ovplyvnila to gospelová hudba. Chcel Bono Strom Joshua preskúmať rôzne formy americkej hudby, s ktorou sa stretli počas turné. Spoluproducent albumu Daniel Lanois povedal, že na skladby, ako je táto, strčil Bona do gospelového smeru. Vysvetlil to v televíznom dokumente Klasické albumy: U2 The Joshua Tree : „Vždy sa mi páčila gospelová hudba a povzbudil som Bona, aby si to vzal na to miesto. V tej dobe to bolo niečo veľmi iné ako U2, ísť po ulici evanjelia. Myslím, že im to otvorilo dvere, experimentovať s týmto územím ... Spieva na vrchole svojho dosahu a na tom, ako sa niekto tlačí, je niečo veľmi presvedčivé. Je to skoro ako počuť Arethu Franklinovú. Skočí to na teba a ty nemôžeš necítiť ten pocit. '


 • Bono napísal množstvo „duchovných“ piesní. Tento sa zreteľne zmieňuje o Ježišovi: „Verím v kráľovstvo ... zlomil si putá a uvoľnil si reťaze“, uznáva záchranu a napriek tomu stále nenašiel to, čo hľadá. Táto potreba hlbšieho naplnenia a márneho hľadania zodpovedá prekážke v cykle viery. Po neúspechu menejcennosti nasleduje zmätok. Namiesto návratu na cestu k lepšej viere dochádza k ďalšiemu neúspechu. Frustrácia z prvého neúspechu rastie, čo spôsobuje zmätok a skreslenú perspektívu.
  Mike - Mountlake Terrace, WA
 • Okraj ( Q Magazine, December 1998): „Počúvali sme nejaké evanjelium Strom Joshua sedenia - pamätám si The Mighty Clouds a Reverend Cleveland a The Staple Singers. Pôvodný bol voľnejší, takmer jamajský. Bono zasiahol melódiu a názov som mal v zošite. Spočiatku to nikto nebral tak vážne, pretože to znelo tak odlišne od všetkého, čo sme kedy urobili, a až do mixu to negelovalo, ale keď to bolo hotové, všetci sme si uvedomili, že máme niečo špeciálne. Recenzentom sa to však nepáčilo. Jeden Američan povedal, že to bola bledá napodobenina pôvodnej formy a tej piesne pre cudzincov ' Chcem vedieť, čo je láska 'bolo lepšie.'
  Bertrand - Paríž, Francúzsko


 • Bono to niekedy predstavil ako „druh gospelovej piesne s nepokojným duchom“.
 • Pokryl to gospelový zbor The New Voices Of Freedom. Keď U2 počuli ich verziu, dohodli sa, že to s nimi vyskúšajú vo svojom harlemskom kostole, čo viedlo k predstaveniu v Madison Square Garden, ktoré bolo súčasťou Hrkálka a hukot . Táto verzia bola vydaná ako singel.
 • Video režíroval Barry Devlin (' Pýcha (v mene lásky) '), ponúka U2 prechádzku po Fremont Street v centre Las Vegas a interakciu s okoloidúcimi. Bono dokonca vyhladí pár fanúšikov (to bolo pred sociálnym dištancom) a vylezie na kapotu auta, aby sa porozprával s jeho vodičom. Podľa Pat Christensona, prezidenta Las Vegas Events, klip posilnil dôveryhodnosť mesta Sin City na hudobnej scéne. 'Celé vnímanie Vegas sa týmto videom zmenilo,' povedal Christenson Las Vegas Review Journal . 'Teraz sem prichádzajú všetky zvučné mená, niektoré päťkrát, šesťkrát do roka.'

  Niekoľko ďalších hudobníkov nakrúcalo videá na Fremont Street, vrátane Flaming Lips („Do you Realize ??“), Ice Cube („Chrome And Paint“) a The Weeknd („Heartless“, „Blinding Lights“).
 • To vyhralo Grammy za najlepší rockový výkon dua alebo skupiny v roku 1988. Ich basgitarista Adam Clayton prezentáciu zmeškal, pretože bol v kúpeľni.
 • V roku 1991 skupina s názvom Negativland vydala singel s názvom „U2“, ktorý bol na to paródiou. Spoločnosť Island Records ich zažalovala a boli nútení rekord stiahnuť.
 • Pracovný názov bol „Pod počasím“.
 • Krycia verzia The Chimes sa v Anglicku dostala na 6. miesto.
 • V epizóde z Neskoro večer s Conanom O'Brienom U2 sa zúčastnili Conanovho komediálneho kúsku „Celebrity Secrets“, kde žartovali o tom, že raz bola skupina v obchode s potravinami a nemohla nájsť obilniny Boo Berry a to bola inšpirácia pre túto pieseň.
  Bert - Pueblo, NM
 • Toto bolo použité vo filmoch Utečená nevesta (1999) a Ricki a blesk (2015). Bol tiež použitý na Radosť v epizóde „Mesto anjelov“ z roku 2014.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: