Urobil by som čokoľvek pre lásku (ale neurobím to) od Meat Loaf

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Toto bola pieseň comebacku Meat Loaf. V roku 1977 jeho album Netopier z pekla produkovali hity „Two Out Of Three Ain't Bad“, „Paradise By The Dashboard Light“ a „You Took The Words Right Out Of My Mouth“, ktoré napísal klavirista Jim Steinman. Po páde so Steinmanom a ťažkostiach v osobnom živote vydal Meat Loaf niekoľko neúspešných albumov a potom sa znova stretol so Steinmanom. Bat Out of Hell II: Back Into Hell , ktorý bol považovaný za pokračovanie albumu z roku 1977. Má to veľmi podobný zvuk ako predchádzajúce hity Meat Loaf a bombastický štýl ovládaný klavírom si dobre rozumel s jeho starými fanúšikmi, ako aj s novou generáciou poslucháčov, čo z neho robilo obrovský hit.


 • Speváčkou je Lorraine Crosby. Tiež známa ako 'Mrs. Hlasno, “objavila sa ako záložný spev pre množstvo umelcov a spieva na rôznych sociálnych funkciách vo Veľkej Británii. Patti Russo je sprievodnou speváčkou skupiny Meat Loaf, ktorá s ním naživo spieva vokály a vo videu k piesni modelka Dana Patrick synchronizuje hlas Lorraine.
  Julia - Londýn, Anglicko


 • V rade: „Pre lásku urobím čokoľvek, ale neurobím to“, to, čo ‘povedal tesne pred tým. Napríklad: „Nikdy však nezabudnem na to, ako sa teraz cítiš, ó nie - v žiadnom prípade - pre lásku by som urobil čokoľvek, ale neurobím to“ - „To“ v tomto konkrétnom verši je „zabudni ako sa práve cítiš. ' Mäsový bochník to povedal sám na svojom Rozprávači príbehov epizóda na VH1.
  Melly - Chicago, IL


 • Verzia albumu má zhruba 12 minút. Rádiový mix beží 7:58, čo bola stále veľmi dlhá pieseň na príjem vystúpení. V USA a Veľkej Británii je to najdlhší hit číslo 1 vôbec. Predošlého držiteľa rekordu „Hey Jude“ od The Beatles porazilo s rozdielom 47 sekúnd.
  Emery - Londýn, Anglicko
 • Vo Veľkej Británii to bol najväčší hit roku 1993, keď sa predalo 761 200 kópií. Bola to #1 v britských rebríčkoch 7 týždňov a bola by vianočnou #1 v roku 1993, keby zostala #1 ôsmy týždeň. Porazil to vianočný singel pána Blobbyho.


 • Meat Loaf získal za prácu na tejto piesni Grammy za najlepší rockový sólový výkon.
 • Michael Bay režíroval video pre túto pieseň. David Fincher bol prvou voľbou, ale chcel do rozpočtu 1,7 milióna dolárov. Zdá sa to ťažké uveriť, ale Bay - muž, ktorý by neskôr režíroval filmy Transformátory a Pearl Harbor - bola lacnejšia možnosť. Bay to urobil za 750 000 dolárov a na MTV došlo k silnému striedaniu. Bayer režíroval aj ďalšie dve videá s mäsovým bochníkom: „Rokenrolové sny prechádzajú“ a „Objekty v spätnom zrkadle sa môžu zdať bližšie, ako sú“.
 • Mnoho hudobných kritikov nad touto skladbou ohŕňalo nos a na konci roku 1993 uviedlo veľa zákerných zoznamov „Najhorších“. Mixér časopis ich v zozname za rok 2004 zaradil medzi 50 najhorších skladieb všetkých čias.
 • Vo filme Spiceworld , kde Meat Loaf hrá šoféra autobusu Spice Girls, tam je problém, že toalety sú vždy upchaté. Keď Clifford (manažérka dievčat) požiada Meat Loaf, aby ich opravil, povie: „Počúvajte, tieto dievčatá milujem a urobím pre nich čokoľvek ... ale neurobím to.“
  Lisa - Alabaska, AL

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: