Väčší ako život od Backstreet Boys

  • Tento tanečno-popový hit z tretieho albumu Backstreet Boys, Milénium , je ďakovný list fanúšikom za to, že s kapelou vydržali počas svojich vzostupov i pádov. Pred vydaním albumu zažili mnoho pádov v osobnom i profesionálnom živote. Kým boli zapletení do súdneho sporu so svojim manažérom Lou Pearlmanom, ktorý do vrecka zarobil milióny zo zisku kapely, ich milovaný producent Denniz Pop zomrel na rakovinu žalúdka. Členovia skupiny Kevin Richardson a Howie Dorough medzitým smútili nad smrťou rodinných príslušníkov a Brian Littrell čelil operácii srdca. Cez to všetko im oddanosť ich fanúšikov pomohla udržať si náladu.
  • Littrell to napísal s Maxom Martinom a Kristianom Lundinom, švédskymi popovými hudobníkmi, ktorí tiež písali a produkovali hity pre 'N Sync, Britney Spears a Celine Dion.
  • Album bol pôvodne pomenovaný podľa tejto piesne, ktorá mala byť hlavným singlom predtým, ako bol vybratý text „I Want It That Way“. Titul „Larger Than Life“ však nasledoval Backstreet Boys počas ich kariéry. V roku 2014 to znova nahrali ako „Lager Than Life“ pre sériu reklám pre švédsku skladovú spoločnosť NetOnNet. To bolo aj meno ich dvojročného pobytu v Las Vegas (2017-2019) v Planet Hollywood.
  • To AJ McLean kričí „Áno!“ na začiatku trate.
  • Futuristické hudobné video režírované Josephom Kahnom otvára záber na vesmírnu loď, ktorá vysiela niekoľko starších hitov skupiny, vrátane piesní „I want it that way“, „Everybody (Backstreet's Back)“ a „Quit Playing Games (With Moje srdce) .' Na palube sa nám predstavuje robot (hrá Starsky & Hutch herec Antonio Vargas), ktorý prebúdza chlapcov zo spacích luskov.

    S rozpočtom 2 100 000 dolárov to bolo jedno z najdrahších videí, aké kedy bolo natočené.
  • Toto bolo najdlhšie bežiace video číslo 1 na MTV Total Request naživo kým ho neprekonal ďalší klip Backstreet Boys: „Shape Of My Heart“.
  • V roku 2015 Brian Littrell a Kevin Richardson predviedli toto bluegrassové prevedenie na indukčnom ceremoniáli v Kentucky Music Hall Of Fame v sprievode bluegrassových hudobníkov Carsona McKeeho a Josha Turnera.
  • Toto bolo použité vo filmoch Joe Niekto (2001) a Napoleon Dynamite (2004).


Zaujímavé Články