Čím menej toho viem, tým lepšie od Tame Impala

 • Táto pieseň je o trpkej sladkosti neopätovanej lásky. Rozpráva o príliš známom príbehu milostného trojuholníka, v ktorom sa dievča, po ktorom túži strojca Tame Impala, Kevin Parker, zaplietlo s ďalším chlapom menom Trevor.
 • Podľa Kevina Parkera pieseň „by nemala byť na albume Tame Impala, pretože obsahuje tento dorky, biely disko funk“.
 • Video bolo natočené španielskymi režisérmi Kanadou (Spravodlivosť, Phoenix, Nožnicové sestry) a je to technický výlet. Má stredoškolskú hviezdnu basketbalistku zamilovanú do peknej roztlieskavačky. Prevracia však generický školský milostný trojuholník tým, že dievča spojí s maskotom gorily tímu, ktorý sa prirodzene nazýva „Trevor“.

  V klipe hrá roztlieskavačku španielska herečka Laia Manzanares. Je tiež známa tým, že hrá úlohu ukrajinskej študentky Oksany Casanovesovej v španielskom televíznom seriáli Merlin .
 • Parker pôvodne zamýšľal dať pieseň Markovi Ronsonovi za jeho Uptown Special album - pred prehodnotením. Frontman skupiny Tame Impala dostal šancu informovať Ronsona o svojej zmene plánu, keď v Amerike nahrával s producentom. Stále to však odkladal, až kým konečne nenabral sily.

  Povedal Parker GQ Austrália Ronson odpovedal: „Ach, kámo, chcel som povedať, že táto pieseň je tvoja. Mám pocit, že som ti ukradol pevný disk! '

  Anglo-americký producent si aj tak myslel to isté.
 • Pieseň bola najväčším hitom skupiny Tame Impala v 2010s, s viac ako 450 miliónmi streamov na Spotify. 'Myšlienka, že by som urobil niečo, čo by bolo 400 miliónov skúsených, by bola desivá, keby to nebola hudba,' povedal Parker. Slnko .
 • Poslucháči austrálskej rozhlasovej stanice Triple J odovzdali v ankete o najobľúbenejšie piesne 2010 celkom 1,8 milióna hlasov a na prvom mieste sa umiestnilo „Čím menej toho viem, tým lepšie“. Gotyeho „Niekto, koho som poznal“ sa umiestnil na 2. mieste a Arctic Monkeys „Chcem vedieť? 'na #3.

Zaujímavé Články