Pery anjela od Hinder

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Inšpirácia na piesne niekedy príde rýchlo. Spevák skupiny Hinder Austin Winkler napísal túto pieseň len za 20 alebo 30 minút s bubeníkom Codym Hansonom, kým obaja sedeli v Hansonovej obývačke. Winkler prišiel s prvým riadkom - „Zlatko, prečo mi voláš tak neskoro?“ - A zvyšok piesne už prirodzene vytekal.

    Príbeh v piesni o tom, že máte problémy zbaviť sa bývalej lásky, je skutočný - tým si Winkler prechádzal s bývalou priateľkou. Rozpovedal príbeh Hansonovi, ktorý už mal na mysli priebeh gitary a títo dvaja pieseň veľmi rýchlo dokončili.

    Keď sme v roku 2012 hovorili s Hansonom, povedal, že táto pieseň je príkladom toho, ako skutočné súženia skladateľa môžu s ľuďmi zasiahnuť, keď sú začlenené do hudby. 'Tieto piesne sú skutočnými osobnými skúsenosťami, s ktorými sa môžu iní ľudia stretnúť,' povedal Hanson. 'Zdá sa, že to sú tí, ktorí odchádzajú.' (Tu je náš úplný rozhovor s Cody Hansonom.)


  • Toto bol nadväzujúci singel k piesni „Get Stoned“. Toto vydanie bolo prijaté počas treku Girls Gone Wild, keď bubeník Hinder Cody Hanson dostal telefonát od viceprezidenta Universal&A Toma Mackaya z Universal Republic. Exekutíva požiadala Hansona, aby dával pozor v dave pri predvádzaní čísel z Extrémne správanie aby videli, čo sa fanúšikom obzvlášť páči, aby mohli získať spätnú väzbu o tom, čo by mal byť ďalší singel. Podľa Billboard Hanson odpovedal na päť relácií neskôr: „Všetci a ich matka si prezliekajú nohavice o„ perách anjela “. Sú to motorkári v koži a 18-ročné dievčatá. Všetci sa z toho zbláznia. ' Úspech singlu znamenal pre kapelu zlom.


  • „Lips Of An Angel“ sa predalo viac ako 3 milióny vyzváňacích tónov - viac ako ktorákoľvek iná rocková pieseň. Bolo to populárne v čase, keď si každý kupoval vyzváňacie tóny pre svoje nové telefóny.


  • Pieseň sa dostala na prvé miesto v niekoľkých krajinách vrátane Austrálie a Nového Zélandu.
  • Country umelec Jack Ingram sa v roku 2007 so svojou verziou tejto piesne dostal na 16. miesto v rebríčku Country.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: