Lonely Together od Aviciiho (vrátane Rity Ory)

 • Rita Ora je hosťujúcou speváčkou na tomto melancholickom floorfilleri. Kosovsko-britská speváčka skanduje o svojej túžbe stráviť jednu noc, keď sa snaží prekonať narušený vzťah.

  Zajtra sa možno budem nenávidieť
  Ale dnes večer som na ceste
  Na dne fľaše
  Ty si jed vo víne


  Oraova opitá myseľ ju presvedčila, že stráviť noc so svojim bývalým je jediný spôsob, ako sa vyrovnať so zlomeným srdcom. Speváčka však priznáva, že na druhý deň svoje činy bude pravdepodobne ľutovať.
 • Skladba „Lonely Together“ sa vo Veľkej Británii začala šíriť po tom, čo Rita Ora predniesla melódiu naživo v prvej epizóde seriálu BBC z roku 2017. Striktne poďte tancovať 9. septembra 2017.
 • Videoklip k piesni režíroval Levan Tsikurishvili, ktorý natočil aj vizuál Aviciiho „Pure Grinding/For a Better Day“. Dej klipu sa od piesne líši, pretože zobrazuje novú lásku a ukazuje, ako sa zdá, že všetko ostatné na svete je pozastavené, zatiaľ čo milovaný pár si užíva, že sú spolu. Vizuál tiež obsahuje dusné predstavenia z Ora. Tsikurishvili povedal:

  „Bola to veľká česť vytvoriť tento nádherný kúsok pre Aviciiho a Ritu Ora. V mnohých ohľadoch to bol úžasný zábavný proces - páčila sa mi myšlienka hrať sa so „zmrazeným“ svetom. Čo by som urobil, keby som mohol zmraziť svet - predstavte si, že jedného dňa, ak by ste to skutočne dokázali, čo by ste urobili? '

Zaujímavé Články