Tak dlho, ako ma milujete Justin Bieber (vrátane Big Seana)

  • Justin svedčí o tom, ako skutočná láska dokáže prekonať všetky okolnosti Verte elektro zaseknutie. Spieva: „Pokiaľ ma miluješ. Mohli by sme hladovať. Mohli by sme sa zlomiť, “čo je ťažká situácia, s ktorou sa kanadská hviezda v najbližších rokoch pravdepodobne nestretne. Justin však po tom, čo zažil detstvo, ktoré vychovávala slobodná matka v byte s nízkymi príjmami, zažil finančné ťažkosti.


  • Pieseň obsahuje rapovaný verš rappera 'My Last' Big Seana, ktorý je podpísaný pod G.O.O.D. Kanyeho Westa. štítok.
  • To zdieľa titul s medzinárodným hitom Backstreet Boys z roku 1997. Popová skupina sa vydala na Twitter, aby Beliebersovi pripomenula, že boli prví. „Je mi jedno, kto ste, odkiaľ ste a čo ste urobili #AsLongAsYouLoveMe,“ napísali.


  • Justin po ceste do Londýna presvedčil producenta Rodneyho Jerkinsa, aby pridal dubstepovo náročnú soniku. Kanadská speváčka sa dostala do kontaktu s dubstepom počas cesty do Veľkej Británie, kde sa v rozhlase rozlieha basový typ elektronickej hudby.
  • Big Sean prezradil pre MTV News, že v ten istý deň, keď bol prijatý do práce s Justinom, dostal rapper telefonát od umelca, ktorého nadšený obsah je pravým opakom textov PG kanadskej popovej hviezdy. 'Je to šialené! V ten istý deň mi zavolal Gucci Mane a Bieber a jeho ľudia mi zavolali, aby urobili dva rôzne projekty, “zaspomínal si. „Je ťažké, že môžem byť tak rozmanitým človekom, že môžem robiť oboje a nedosahuje to. Stále som to ja ... a pre Biebera som nič nekompromitoval. Viete, len som nenadával, čo je ľahké. Nemusím nadávať každý deň. “
  • Videoklip k piesni režíroval Anthony Mandler, ktorý spolupracoval so všetkými od Rihanny po Ushera. Herec Michael Madsen, ktorý mal tiež významné úlohy vo filmoch ako Rezervné psy , Kill Bill a Mesto hriechu , v klipe hrá po boku Justina a Big Seana.


  • Michael Madsen hrá nesúhlasného otca Justinovho milostného záujmu o vizuál a končí tým, že mláti hviezdu potom, čo ignoruje jeho požiadavku držať sa ďalej od svojej dcéry. Herec pre MTV News uviedol, že Bieber sa viac zaujímal o to, aby to vyzeralo skutočne, ako o to, aby sa bál udrieť. 'Bol voči mne veľmi úctivý, veľmi úctivý a slušný,' povedal Madsen. „Myslím, že chcel, aby to bolo dobre urobené. Nemyslím si, že to fúkal. Myslím, že som už bol dosť na to, aby som vedel, že dokážem rozpoznať, či niekto skutočne nerobí svoju prácu alebo to, čo robí, neberie vážne. A od skorého rána som vedel, že je. Chcel, aby to bolo správne. “


Zaujímavé Články