Láska na mozog od Rihanny

 • Táto retro skladba s príchuťou doo-wop ponúka temné texty o násilnom milencovi, ktorý porazil Rihannu „čiernou a modrou“. Napriek jeho násiliu speváčka priznáva, že sa na neho „nevie vynadívať“.
 • Lyrický obsah nechal fanúšikov premýšľať, či Rihanna odkazuje na svoj búrlivý vzťah s Chrisom Brownom. Hviezda R & B ju zanechala s viditeľnými zraneniami 8. februára 2009 po tom, čo hádka prerástla do fyzického násilia.
 • Rihanna napísala pieseň s:

  Fred Ball z Roc Nation, producent z Nórska, ktorý teraz žije v Londýne. Ball počas svojej kariéry spolupracoval aj s Little Boots ('Ghost') a Little Mix ('Boy').

  Spevák/skladateľ Roc Nation J Angel, ktorý má tiež zásluhy na piesňach nahraných Jennifer Lopez ('Goin' In ') a Demi Lovato (' All Night Long ').
 • Fred Ball a J. Angel pôvodne napísali melódiu na začiatku roka 2014. Ball porozprával príbeh piesne Génius : 'J Angel a ja sme to stihli za jeden deň v štúdiách Westlake v L.A. Nikdy predtým som s ním nepracoval a jednoducho sme klikli.

  Chceli sme, aby pieseň bola starej školy - mix medzi Prince a Al Greenom. Časový údaj je 6/8. - pôsobí to nadčasovo a oduševnene. Chceli sme, aby to malo takú kombináciu pocitu duše zo starej školy s modernými textami. Preto Amy Winehouse nikdy nebola pastišska alebo retro, aj keď jej hudba má starý soulový zvuk.

  Pieseň sme nepísali s ohľadom na Rihannu, ale Jay Brown, môj manažér v Roc Nation, si ju vypočul a úplne ju miloval. Poslal to Rihanne a ona reagovala podobne. To bolo takmer pred dvoma rokmi. Bola to prvá pieseň, ktorá bola objednaná ANTi . '


Zaujímavé Články