Láska je všade okolo The Troggs

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Hlavný spevák skupiny Troggs Reg Presley to napísal asi za 10 minút. Inšpirovala sa kapelou Joy Strings Salvation Army, ktorú videl v televízii. Pieseň je jemnou ľudovou baladou a má ďaleko od predchádzajúceho hitu skupiny The Troggs „Wild Thing“.


 • Skutočné meno Rega Presleyho je Reginald Ball, meno Presley prijal v roku 1966 ako reklamný trik.


 • V roku 1994 sa to stalo obrovským hitom, keď to film Wet Wet Wet pokryl Štyri svadby a jeden pohreb . Kapela si ju vybrala pred skladbami „I Will Survive“ Glorie Gaynorovej a „Can't Smile Without You“ Barryho Manilowa, aj keď niektorí ich členovia to predtým nepočuli. Ich verzia bola 15 týždňov UK #1 a v roku 1994 sa stala najpredávanejším singlom vo Veľkej Británii.


 • Britský rekord v najdlhšom pobyte na 1. mieste drží Bryan Adams „Všetko, čo robím, robím to pre teba“. Nahrávacia spoločnosť Wet Wet Wet sa pokúsila tento rekord zviazať oznámením, že singel sťahuje po 16 týždňoch v nádeji, že sa ľudia ponáhľajú ho kúpiť. Plán zlyhal a Whigfield ich vyradil z prvého miesta v sobotu večer. Wet Wet Wet tvrdili, že požiadali svoju nahrávaciu spoločnosť, aby pieseň stiahla, pretože im je z toho zle. Ich verzia drží rekord väčšinu týždňov pri č. 1 za akt zo Spojeného kráľovstva. V USA dosiahol #41.
 • Keď to bolo oživené Wet Wet Wet, Reg Presley získal obrovské autorské poplatky ako skladateľ. Označil výťažok z výskumu kruhu v obilí.


 • R.E.M. urobili aj cover tohto filmu, ktorý hrali v epizóde MTV odpojená . Video k tomu nájdete na ich VHS/DVD Tento film je spustený , predstavujúce všetky videá k piesňam z ich albumu z roku 1991 Čas vypršal .
  Joe - Baltimore, MD
 • Toto bolo použité v televíznej reklame pre Talbot's.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko
 • Presley pripomenul inšpiráciu pre pieseň vo vydaní z júla 2011 Mojo časopis: „Vrátil som sa z Ameriky, zavaril som nedeľným obedom varením (zhlboka sa nadýchol), phaaaaw - asi po 25 rokoch na hamburgeroch - som pobozkal manželku, moju malú dcéru, štvorročnú. Vošli sme do salónika a tie dievčatá spásy, Joystrings, boli v televízii, búchali tamburínami a spievali niečo: „Láska, láska, láska“. Prešiel som, aby som to vypol, kľakol si a počul, že „Láska, láska“ dostal som basovú linku, (spieva) „doom, doomdoom, doomdoom, doomdoom, doom“ a dostal som: „Cítim to v prstoch , Cítim to v prstoch na nohách. Moja žena, moje dieťa ... A tak ten pocit rastie. “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: