Make Me (Cry) od Noaha Cyrusa (s Labrinthom)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Prvým oficiálnym vydaním Noaha Cyrusa po podpísaní dohody o nahrávaní 350 000 dolárov v roku 2016 je spolupráca s britským spevákom a skladateľom Labrinthom. Nebolo to však po prvýkrát, čo bol Noah Cyrus v štúdiu. Mileyina sestra predtým nahrala „Ponyo Theme Song“ v roku 2009 s Frankie Jonasom, mladším súrodencom bratov Jonasových.


 • V strašidelnej balade je Noah Cyrus a Labrinth mučení toxickým vzťahom, ale je to ten, od ktorého nemôže nikto odísť.

  Vstal ste 21 -krát
  Cítil som, že tieto pery mi hovoria 21 klamstiev
  Budeš mojou smrťou, múdra rada
  Milovať mohol by si Ježiša rozplakal.


  Vzťah je narušený a nevedia, ako to napraviť. Pár sa však stále navzájom oddáva a ich láska stojí za to bojovať.


 • Pieseň napísal Labrinth s úmyslom, aby ju Cyrus naspieval sólo. Spomenula si na Billboard časopis:

  „Labrinth a ja sme šli na naše zasadnutie a ešte sme sa nestretli, ale vždy som bol fanúšikom. Bol som tak nadšený, že som tam mohol byť. Zbor piesne si nechal nahrať do počítača. Povedal: „Dajte mi vedieť, ak sa vám to nepáči, a ja a ja môžeme začať písať nový nápad. Hovoril som si: „Panebože, toto je krásne!“ To sme ešte netušili, že to bude duo.

  Začali sme si písať a rozprávať sa o toxickom vzťahu, v ktorom jednoducho nechcete byť mimo, pretože toho človeka tak milujete.

  Zaznamenal som verše a keď som ho počul v refréne, povedal som si: „Neopúšťaš pieseň. Toto je teraz naša pieseň. ' Tak sa z toho stal duet. Bola to určite len moja pieseň, ale potom som si povedal: „Nechcem to robiť bez teba.“


 • Hudobné video režírovala Sophie Muller. Anglický režisér spolupracoval s Labrinthom predtým, ako nakrútil jeho klipy k filmom „Pod vašou krásnou“ a „Žiarlivý“. Povedal Muller Omámený :

  „Hneď ako som pieseň počul, chcel som to urobiť. Miloval som jej hlas a myslel som si, že to znie tak úchvatne a odvážne. “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: